Forum

Fujitsu Siemens 553...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fujitsu Siemens 5535 laptop

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
399 Görüntüleme
(@serkandursun)
Gönderiler: 177
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selam arkdaşlar yeni Fujitsu Siemens 5535 laptop aldık yalnız bu laptop un hic bir şekilde recovey cd'si verilmedi. Harddisklerden birinde recovey kayıtlı ve harddisk gizlenmiş durumda. Burayı herhangi bir şekilde Cdye yazdırabilecek kendi üzerinde tool mevcut degil. Makikayı recoveydan başlatabilcek herhangi bir tuş kombinasyonuda yok. Şimdi benim derdim bu partitionu cdye Boottable olarak yazdırmak. Veya yazdırabilen bir tool bulmak veya içerisine girmek.

Yardımcı olur iseniz sevinirim

Gönderildi : 10/10/2008 13:21

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Merhaba,

Cihaz kurulumu geldi size ? içinden recovery cd çıkmadı ise yanlış hatırlamıyorsam makinayı F8 ile açınca karşınıza bir menü gelmesi lazım ordan  recovery yapabilirsiniz cd de oluşturabilirsiniz

Gönderildi : 10/10/2008 17:02

(@serkandursun)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba sistem kurulu geldi. Vista home premium var. F8 ile açılış yapıyorum açılışta normal vindows tolları çıkıyor. 

Bilgisayarı onarın

Ağ ile Güvenli mod

Komut sistmi ile güvenli mod vs..

Dizeler cıkıyor ancak burada recovery cd oluşturmak için bir menü mevcut degil. Bilgisayarı onarın adlı sekmeye girdigimde ise sistemi kompe yükleme ve onarma secenekleri cıkıyor ve benden DVD istiyor bu bende veya aldıgımız diger ürünlerde kesinlikle yok

Gönderildi : 10/10/2008 17:41

(@serkandursun)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Evet arkadaşlar sorunu çözdüm.... Şirketimize aldıgımız Fujitsu Simens ürünleri sorunlu. Bu konuda sizleri uyarmak istiyorum. Eger fujitsu siemens laptop alacaksanız muhakkak aldıgınız yerde recovery yapıp yapmadıgına bakın. sonra madur olmayın

Gönderildi : 10/10/2008 19:37

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Geri bildirim için teşekkürler

Gönderildi : 10/10/2008 19:41

Paylaş: