Forum

internet hızım bir ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

internet hızım bir anda düştü

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
2,872 Görüntüleme
(@osmanakdin)
Gönderiler: 2
Active Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar internetim 8 mbps galiba hızı düştü 3mbps oldu akk den fakat belkide düşmedi bi gün şifreyi değiştirdim ve internet hızım 9 mbps kadar bile oldu sonradan 3 gün sonra bir anda gene 3 mpbs oldu neden lütfen yardım edin birimi kullanıyor

Gönderildi : 12/10/2015 21:13

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bu çok ucu açık bir sorun. Hattınızda farklı bir kullanıcı var mı? Adil kullanım kotası doldu mu? Bölgesel olarak yağmur v.s. etkili olabiliyor? Hizmet aldığınız kuruluşla durumu görüştünüz mü? Pcnizde virus var mı? Farklı bir bilgisayardan hız testi yaptınız mı?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/10/2015 00:32

(@MertKarslioglu)
Gönderiler: 11
Active Member

Modem televizyon, su ısıtıcı veya radyasyon & kırmızı civa içeren aletlerin yanında ise uzaklaştırın. AKK'nızın durumunu internet sağlayıcınızdan öğrenin. AKK dolmadıysa ve hala düşük hız ise kendilerine iletin muhtemelen port arızalıdır kutudan değiştirirler.

Gönderildi : 17/12/2015 11:11

Paylaş: