Forum

Kaspersky Uygulaman...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kaspersky Uygulamanız Windows 10 ile çalışmıyor hatası..

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
934 Görüntüleme
(@nihatgocmez)
Gönderiler: 46
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar alttaki resimde görülen kaspersky sürümlerinin hiçbiri 29 unda çıkan win10 sürümlerinden,pro ve enterprise sürümlerine bir türlü kurulmadı..ancak ilk kurduğumda olmuştu hiçbir sorun olmadan.sürümü beğenmedim enterprise kurdum dahada kurulmadı..  başka arkadaşa söledim kuruluyomu bak diye onda kurulmuş.hem uefi hemde normal kurulum yaptım bi türlü olmadı aynı hatayı verdi.kaspersky 2015 windowsun bu sürümünde çalışmıyor.......altta çıkana tıklıyorum ,

Uygulamanız Windows 10 ile çalışmıyor.

Kullanmaya çalıştığınız uygulama, bilgisayarınıza
zarar verebileceği veya veri kaybına neden olabileceği için engellendi.
Bunun nedeni, Windows'un önceki sürümü ile çalışan bazı uygulamaların, Windows 10 ile aynı şekilde çalışmamasıdır. Uygulama geliştiricisinin web sitesine gidip bu uygulamanın Windows 10 için yeni veya güncel bir sürümü olup olmadığını kontrol edin diyor.

ingilizce olanı denedim o kuruluyor.tüm driverler,bios  vs hepsi son sürüm kuruludur.sebebi ne olabilir acaba.şimdiden teşekkürler.

burada arkadaş bilgi vermiş ama linkte hata veriyor.  http://www.cozumpark.com/forums/post/59516.aspx eski konu olduğundan sanırım.kendiside bayadır girmemiş siteye pm attım maile yollaması için.elinde olan varsa bi zahmet ilgileniversin.

Gönderildi : 31/07/2015 18:34

(@mehmetyayla)
Gönderiler: 550
Honorable Member

Kurulum dosyası özelliklerinden uyumluluk modunu değiştirip öyle deneyin. 

Gönderildi : 31/07/2015 20:09

(@nihatgocmez)
Gönderiler: 46
Trusted Member
Konu başlatıcı

Kurulum dosyası özelliklerinden uyumluluk modunu değiştirip öyle deneyin. 

onuda yaptım kardeşim olmadı.unutmuşum yazmayı.

Gönderildi : 31/07/2015 20:51

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bence sistem çok yeni bireysel kullanımlar hariç bir kaç ay çıkmadan yazılımların, driverlerin Windows 10 desteği çıkmadan geçiş yapmayın.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 02/08/2015 15:58

Paylaş: