Forum

Fabrikada iletişim

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fabrikada iletişim

6 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
421 Görüntüleme
(@MerveNalbant)
Gönderiler: 59
Estimable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba,

Fabrikada iletişim için bas-konuş dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Bas-konuş telefonlarını bulmak çok sıkıntılı sistemi değiştirmek istiyoruz. 

Gönderildi : 20/09/2013 14:31

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

uzun mesafeli telsiz telefonlar var onlardan birisi tercih edilebilir

Gönderildi : 20/09/2013 14:45

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba maliyete ayıracak bütçeniz nedir bilemiyorum ama saneo telsizler metal yoğun bölgelerde bile çok iyi iletişim sağlıyor. Analog telefon sisteminde baz istasyonu v.s. kurmadan sorunsuz çalışıyor. Biz şuandaki fabrikamızda alan büyük olduğu için basit cep telefonları ve Turkcell Mobil santral özelliği ile kısa kodlardan kendi aramızda fabrikada olalım olmayalım Turkcell'in çektiği her yerden ileitşim sağlıyoruz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 20/09/2013 18:49

Selim GÜRAKSIN
(@selimguraksin)
Gönderiler: 438
Reputable Member

Önerim baz istasyonları yerine wifi destekleyen IP telsiz telefonlar almanız. Bu sayede hem baz istasyonları ile tek tek uğraşmak gerekmeyecek hem de kablolama vs. gerek kalmayacak.

Gönderildi : 20/09/2013 19:02

(@muhammedyucal)
Gönderiler: 101
Estimable Member

benimde önerim bu şekilde. Artık yeni nesil de bunlar daha etkin rol oynamakta.

Önerim baz istasyonları yerine wifi destekleyen IP telsiz telefonlar almanız. Bu sayede hem baz istasyonları ile tek tek uğraşmak gerekmeyecek hem de kablolama vs. gerek kalmayacak.

Gönderildi : 23/10/2013 21:34

(@Anonim)
Gönderiler: 0

http://www.karel.com.tr/iletisim-urunleri-ve-cozumleri

biz karel dec 260

karel baz istasyonu

karel ucap sistemi kurulu sunuucu

herhangibi bir sorun yaşamıyoruz 

Gönderildi : 26/10/2013 01:04

Paylaş: