Forum

Toshiba ses problem...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Toshiba ses problemi

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
7,423 Görüntüleme
(@CemOzkan)
Gönderiler: 100
Estimable Member
Konu başlatıcı

Toshiba Satellite c660-2c6 model bir laptop var elimde. Hdd değişti şimdi ne kendi hoparlöründen nede kulaklıktan ses gelmiyor. Driverı güncelledim değişen birşey olmadı. Müzik açtığım zamanda hoparlörde ses çalıyor gibi aşağı yukarı iniyor simge. Sorun ne olabilir?

Gönderildi : 30/07/2013 19:22

(@mehmethacioglu)
Gönderiler: 5
Active Member

mrb.sorununuz driver uyumsuzluğu.işletim sistemi ne yüklediniz kendi orjinal işletim sistemimi farklı bir işletim sistemimi

Gönderildi : 31/07/2013 01:31

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

denetim masasına geldiğinizde sound sekmesinde playback tabındaki aygıtlardan test sesi alabilirmisiniz test sesi çıkarsa o cihazın üzerinde set as default yapabilirsiniz

Gönderildi : 31/07/2013 02:36

(@CemOzkan)
Gönderiler: 100
Estimable Member
Konu başlatıcı

mrb.sorununuz driver uyumsuzluğu.işletim sistemi ne yüklediniz kendi orjinal işletim sistemimi farklı bir işletim sistemimi
Önce ultimate kurmuştum dediğinizi yaptım home basic 64 bit kurdum yine ses gelmedi. Recovery bozulmuş sanırım recovery'den format atamıyorum.
denetim masasına geldiğinizde sound sekmesinde playback tabındaki aygıtlardan test sesi alabilirmisiniz test sesi çıkarsa o cihazın üzerinde set as default yapabilirsiniz
Ses efekti olarak yazan kısmı diyorsunuz sanırım o kısma geliyorum fakat sına yazan yer silik olarak yazıyor ve üzerine tıklanmıyor.

Gönderildi : 31/07/2013 14:13

(@mehmethacioglu)
Gönderiler: 5
Active Member

mrb

sağ alt köşede speaker simgesinde sağ tık yapıp kayıttan yürütme aygıtlarına tıklayarak hoparlörü varsayılan yaparak denermisiniz. 

Gönderildi : 01/08/2013 03:33

(@Anonim)
Gönderiler: 0

acaba servis hdd takmaya çalışırken ses soketini sökme ihtimali düşündünüz mü ?

Gönderildi : 06/08/2013 12:26

Paylaş: