Forum

Google Chrome Shock...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Google Chrome Shockwave Flash Eklentisi Hatası

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
516 Görüntüleme
(@KuzeyAltay)
Gönderiler: 11
Active Member
Konu başlatıcı

Öncelikle tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum , forumda hangi başlık altında bu konuyla ilgili bilgi alıcağımı bilmediğim için buraya yazdım.

Bilgisayarın hiç bir sıkıntısı yokken 2 aydır her formattan sonra Google Chrome, İnt Exp. Mozilla , Opera , Chromium java hatalarından ötürü çöküyor. Kurdugum programları , format cdsini , javaları flashları tekrar kaldırıp kurmaları daha aklıma gelmeyen bir çok şeyi denedıgım halde hâla aynı sıkıntıyla savaş veriyorum.Bir çok arkadaşımın başına bu gelmiş hiç bi forumdada doğru düzgün bir açıklaması yok. Yani çözebilen olmamış. Bu konuyla ilgili bilgisi yada karşılaşıp sorun çözen bi arkadaşım varsa desteğini bekliyorum.

Teşekkürler 

Gönderildi : 20/08/2012 19:21

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba,
Katılımlı bir media ilemi bu işi yapıyorsunuz? Bu güne kadar abartmadan söylemek gerekirse binlerce windows kurdum bu şekilde hata almadım. Tabi bunda orjinal ve en son sürüm yazılım kullanmamın faydası var.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 20/08/2012 23:17

(@KuzeyAltay)
Gönderiler: 11
Active Member
Konu başlatıcı

Emin olun hiç yoksa her gün bir bilgisayar kuruyorum hiç birisinde kendı bilgisayarımda yaşadıgım sıkıntıyı yaşamadım ki hepsine aynı cd aynı programları kuruyorum. Ama problem bu ve çözülmüyor çözemiyorum. Denemdıgım yöntem kalmadı. Artık donanımsal sıkıntı oldugundan şüphelenmeye başladım ama KOS KOCAMAN Bİ SORU İŞARETİYLE.

Gönderildi : 23/08/2012 16:14

Paylaş: