Forum

3Deyes Kamera Progr...

Bildirimler
Hepsini Temizle

3Deyes Kamera Programı Ayarları

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,550 Görüntüleme
(@ilkerGulec)
Gönderiler: 80
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selamlar arkadaşlar herkese kolay gelsin...

Teknik destek verdiğim firmanın şubesinde 6 tane kamera var. kameraya ait pc ve networkten kaynaklanan problemlerden dolayı kameranın bağlı olduğu pc yi formatladım yedeklerini aldım. Formatlanan pc de 3deyes adında kameraları web üzerindende görüntülemeye yarayan program var. Yani program görüntüleri hem yüklü olduğu pc de hemde firmanın web sayfası üzerinden gösteriyor. Kameralara akım geliyor programı yükledim ama program başlattığımda kameralar göstermiyor herhangi bir görüntü yok... bu program hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı ?

Gönderildi : 04/07/2008 22:09

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

http://www.3deyes.com/

Gönderildi : 05/07/2008 00:13

(@ilkerGulec)
Estimable Member
Konu başlatıcı

İnternette çeşitli sitelerde sizin verdiğiniz link de dahil araştırma yaptım istediğim gibi bir sonuca ulaşamadığım için buraya yazdım... http://temkaguvenlik.com/index.asp?PG=31  buradada niss videoi.lgo dosyalarından bahsetmiş burdakileride yaptım ama hala görüntü yok pc de...

Gönderildi : 05/07/2008 16:06

(@ilkerGulec)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Sorunu çözdüm belki aynı problemle karşılaşan arkadaşlar olabilir.

Dvr kartın kendi driver yüklememişim doğru driver yükleyince görüntü geldi... webden izlemek içinde 1104 ve 20900 numaraları portları adsl modemden nat ayrca güvenlik duvarınada ekliyorsunuz

Gönderildi : 06/07/2008 01:38

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Geri bildirim için teşekkürler.

Gönderildi : 06/07/2008 01:59

(@DenizGEZGINCI)
Gönderiler: 68
Estimable Member

Arkadaşlar, bende 3deyespro 4 slotlu kart var ancak virüs programı 3deyespro.exe virüs olarak gördüğü için programı kaldırmış, geri getiremedim. Acaba software elinde olan var mı ? kartım PCC-A-1200C V.1 teşekkürler yardımlarınız için..

Gönderildi : 13/10/2012 20:18

Paylaş: