Forum

IE 9- ieframe.dll/p...

Bildirimler
Hepsini Temizle

IE 9- ieframe.dll/preview.js hatası

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
814 Görüntüleme
(@yasinaltunoglu)
Gönderiler: 105
Estimable Member
Konu başlatıcı

selam arkadaslar.

hicbir internet tarayacisindan cikti alamiyorum. chorme,mozilla denendi. yazdir dedigimde " res://ieframe.dll/preview.js " bu hatayi aliyorum. bilen arkadaslar acil yardimci olursa cok sevinirim

Gönderildi : 13/09/2011 20:32

(@OMERYILDIRIM)
Gönderiler: 168
Reputable Member

merhaba;

buna benzer bir hatayı daha önce almıştım ve güncelleme ile sorunu aşmıştım. ie 9 için güncelleme denermisiniz?

Gönderildi : 13/09/2011 21:21

(@yasinaltunoglu)
Estimable Member
Konu başlatıcı

guncellemede denedim kardesim fakat sonuc gene ayni, yarin sabah halletmeyelim formatla cozmek istemiyorum ama cokta kasarsa son care format olacak sanirim. yarin sabah guncellemeleri denerim tekrar, baska bir yolu olabilir mi? virus temizligi,trojan vs denemedigim yol kalmadi. "ieframe.dll" bu dosyayi onarma gibi bir sansimiz olabilir mi acaba?

Gönderildi : 14/09/2011 02:45

(@OMERYILDIRIM)
Gönderiler: 168
Reputable Member

guncellemede denedim kardesim fakat sonuc gene ayni, yarin sabah halletmeyelim formatla cozmek istemiyorum ama cokta kasarsa son care format olacak sanirim. yarin sabah guncellemeleri denerim tekrar, baska bir yolu olabilir mi? virus temizligi,trojan vs denemedigim yol kalmadi. "ieframe.dll" bu dosyayi onarma gibi bir sansimiz olabilir mi acaba?

arkadaşım iyi geceler yazdırma sıklığını uzatabilirmisin örneğin 3 saniye aralıklarla, yada o olmazsa  şu linkteki adımları uygularmısın? sonuçtan bilgi vermeni rica ederim.

(not:bence explorer 8 e dönersen sorun ortadan kalkacaktır. bendeki durumda güncellemeden önce versiyon azaltarak kurtarmıştım ama sonra yine üst sürüme geçerek güncelleme ilede halletmiştir.)

http://www.cozumadimi.com/windows/internet-explorer/466-resieframedllpreviewjs-ie9-printing-issue.html

Gönderildi : 14/09/2011 03:11

(@EsatKocadayi)
Gönderiler: 77
Estimable Member

ALINTIDIR..

Sorun : Outlook yada Explorer ile yazıcıdan cıktı almak istediğinizde res://ieframe.dll/preview.js hatası alıyorusunuz. yapmanız gereken aşağıda.

Çözüm: Çalış açıp regsvr32 ole32.dll komutunu veriyoruz. çıka ekranda OK diyoruz.

Sonrasında Explorer geçici dosyalar vs bunları temizliyoruz. Sonrasında sorunumuz çözülmüş oluyor. bunları yaparken admin yetkiniz olması gerekmektedir.

Gönderildi : 10/10/2011 20:20

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Combofix bir çok sorunu çözmekte. Eğer ahala sorun yaşıyorsaız combofiz ile bir tarama işlemi yapmanızı öneririm.

Gönderildi : 14/10/2011 21:14

(@yasinaltunoglu)
Estimable Member
Konu başlatıcı

apocalypse ve uğur dediklerinizi yapmıştım fakat sonuç yine aynı olunca format atmak zorunda kaldım. sağolun ilgilendiğiniz için.

Gönderildi : 29/10/2011 18:20

Paylaş: