Forum

Bakım Sözleşme...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bakım Sözleşmesi

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
544 Görüntüleme
(@gokhanyuceler)
Gönderiler: 86
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Saygı değer arkadaşlar öncelik ile bu konuyu tam olarak nereye yazıcağıma karar veremedim ve bu alana yazıyım dedim.Şimdi bizim çok şubeli bir yapımız var ve biz bu şubelerde çıkan sorunlara arandığımız zaman gidip müdehale ediyoruz ama bu işlemler  biraz canımı sıkıyor çünkü gittiğimiz zaman genellik ile kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlar ile karşılaşıyoruz ve hamallığını biz çekiyoruz.Konuyu yöneticilerim ile değerlendirince şöyle bir karar aldık her şube sanki dışarıdan hizmet verdiğimiz firma gibi çalışıcağız ve yapılan işlemleri faturalandırıcağız böylelik ile ceplerinden para çıkınca daha dikkatli hareket ediceklerini düşünmekteyim.Profesyonel bir çalışma içinde tabi benim öncelik ile kendilerine bakım anlaşması gibi bir form yollamam gerekmektedir. Ayda 1 defa veya bu standarr kaç gün ise bunun ile ilgili paylaşabilceğiniz bakım anlaşması form örnekleri mevcutta varmıdır.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Gönderildi : 01/07/2009 14:08

(@huseyinbagdadioglu)
Gönderiler: 177
Estimable Member

Merhaba ,

Gittiğiniz şubeler sizin şirketinize bağlı ofisler mi ? Örneğin bi şantiye ve ya satış ofisi mi ? Eğer sizin ofise bağlıysa Faturalandırma işlemini nasıl yapacaksınız ? Örnek verdiğim şantiye ve satış ofisi gibi şube ofislerin bu tür masrafları proje maliyetine eklenir. Konuyu biraz açarsanız elimde bulunan anlaşmalar size uyuyor ise size iletebilirim.

Kolay Gelsin.

Gönderildi : 01/07/2009 16:43

(@VeyselUYAR)
Gönderiler: 233
Reputable Member

Merhaba 

Ben dosya blümündeki formu kullanıyorum ,hizmeti teslim alan kişinin bilgilerini, imzasını alabilecek bölüm, not bölümü donanım ve yazılım olarak bi kaç ekleme daha yaptım.güzel oldu

denemek için

Çözüm park bilgisayar formu örneği.

Gönderildi : 01/07/2009 17:07

(@gokhanyuceler)
Gönderiler: 86
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Merhaba faturalandırma işi sadece irsaliye gibi olucak resmi bir kayıt olmuyacak.Biz bir sağlık firmasıyız ve çeşitli yerlerde satış mağazalarımız bulunmakta.

Gönderildi : 01/07/2009 19:05

Paylaş: