Forum

raid 5 silinen dosy...

Bildirimler
Hepsini Temizle

raid 5 silinen dosyalar için yardım

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
355 Görüntüleme
(@ErdoganUGUZ)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba herkese iyi çalışmalar

IBM X226 serverde raid5 yapılandırması vardı, sonra ne olduysa anlamadığımız bir sebepten dolayı makine reset attı ve açıldığında diskler kaybolmuştu, bizimde elimizde yedekler vardı, tekrar diski yapılandırdık mount ettik kurduk fakat şimdi diskin içinde çok önemli bazı dosyalar var onlara erişemiyorum, ilk kurulumdan sonra ntfs get data back ile açtığımda yüzde 5 lik bir tarama yaptırdım, gelen dosyalarda silinenler vardı, daha sonra etherneti tanıttım pc yi yeniden başlattım tekrar tarama yaptım ama bu sefer o dosyalar gelmiyor, eski dosyaları tarattırabileceğim bir durum varmı, get data back ve recovery my files kurtarmadı on track easy recovery var onuda buldum internetten raw recovery seçtim ama burda 1 saat çalışıyor kapanıyor, program ful sürüm, bu konuda bilgisi olan varmı ?

Gönderildi : 29/11/2010 13:46

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33028
Illustrious Member Yönetici

Erdoğan bey bu durumda uzman bir firma ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Çünkü mevcut önereceğimiz yazılımları zaten denemişsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/11/2010 01:35

Paylaş: