Forum

Zoom programı

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Zoom programı

2 Yazılar
2 Üyeler
2 Likes
755 Görüntüleme
(@bilalhaksever)
Gönderiler: 354
Honorable Member
Konu başlatıcı

Herkese merhaba,

Zoom programında karşı tarafın video kaydetmesini engellemek mümkünmü ?

Zoom programında karşı tarafın sesi kapatınca kullanıcı tekrar açıyor,bunu engellemenin bir yolu varmı ?

Koronasız sağlıklı günler dilerim.

Gönderildi : 20/04/2020 12:42

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Öncelikle bilgisayardan her türlü zaten kendisi kayıt edebilir ama zoom üzerinden diyorsanız diğer sorunuzda bunun ile ilgili sanırım sizin yetkilerinizde bir sorun var.

Meeting mi yapıyorsunuz yoksa webinar mı?

Muhtemel meeting yapıyorsunuzdur, çünkü webinar yaparsanız bu varsayılan bir özellik yani sunum yapan kişi dışında kimse zaten ses veya kamera açamıyor, ama meeting yapıyorsanız bu işin doğasında bu var yani meeting yapatım ama kimse mikrofon açamasın demek aslında meeting değil webinar demektir, tek fark webinar modülü için aylık ödediğiniz 15 dolar gibi bir rakama 100 kişi için 40 dolar daha ödemeniz gerekli.

Onun dışında klasik meeting ayarlarında girişte katılımcıların mikrofonlarını kapalı olarak seçebiliyor veya istediğiniz ancak meeting sırasında tüm katılımcılarn mikrofonlarını sessiz e alabiliyorsunuz ama birisi tekrar açabiliyor diye biliyorum. Zaten dediğim gibi siz insanlara sessiz olun dediniz, mikrofonlarını kapadınız ona rağmen açan var ise o meeting değildir siz bir sunum yapıyorsunuzdur ki kullandığınız modül yanlış modüldür.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 22/04/2020 18:59

Paylaş: