Forum

VisualSVN Server WM...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] VisualSVN Server WMI sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
891 Görüntüleme
(@alikarafazli)
Gönderiler: 81
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba kendi içimizde sunucuda VisualSVN yüklü yazılımcı arkadaşlar buradan işlem yapıyor.

SVN server manager ı açtığım zaman ; aşağıdaki hatayı alıyorum kendi sitelerinde 2008 server için söylenen çözümü yaptım fakat çalışmadı.

Bizde Win Server 2012 R2 üzerine yüklü.  

bu tip problemle karşılaşıp çözüme kavuşan oldu mu?

Provider load failure (0x80041013)
Most likely this error is caused by corrupted WMI infrastructure on the server. Learn more about how to repair WMI infrastructure

Gönderildi : 21/01/2022 09:34
Konu Etiketleri

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32933
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, ben yazılımcı değilim ondan ilk defa duyuyor olmam normal ama pek bilen çıkmaz burada sanırım. Yazılım forumlarında deneyebilirsin şansını veya üreticiye doğrudan case açabilirsin bence. Sonuçta lisanslı bir ürün ve case hakkın vardır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/01/2022 10:41

(@alikarafazli)
Gönderiler: 81
Estimable Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @hakanuzuner

Merhaba, ben yazılımcı değilim ondan ilk defa duyuyor olmam normal ama pek bilen çıkmaz burada sanırım. Yazılım forumlarında deneyebilirsin şansını veya üreticiye doğrudan case açabilirsin bence. Sonuçta lisanslı bir ürün ve case hakkın vardır.

merhaba, geç geri dönüş için kusura kalmayın. Sorunun çözüldü. WMI bir türlü çalışmadı. VisualSVN i firma nında desteği doğrultusunda yeniden üzerine kurulum yaptık. Firmanın demesi bu tip durumlar da kesinlikle kaldırıp yenidne kurma işlemi yapmamanız. üzerine kurulum tüm sorunları çözebiliyormuş. 

Biz de öyle yaptık çözüldü. 

Gönderildi : 28/01/2022 09:53

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32933
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, geri dönüş için teşekküler. Destek alabileceğiniz bir firma olması güzel.

iyi çalışmalar.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/01/2022 11:03

Paylaş: