Forum

Toplu Lisans Çekme

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Toplu Lisans Çekme

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
428 Görüntüleme
 FK
(@frt131)
Gönderiler: 8
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba pc üzerinde bulunan autocad solid drafsight gibi uygulamaların lisans kodlarını toplu halde çekebileceğim bir uygulama mevcutmu acaba. Register da buluyorum keyleri ama bu çok zaman alıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yönlendirebilirmi beni.

Gönderildi : 07/03/2023 16:47

(@serkanates)
Gönderiler: 1281
Üye

Bu konu özelinde tecrübem yok ancak script bilginiz var ise ortak alandaki bir txt dosyaya bilgileri yazdıran bir script yazıp group policy ile dağıtabilirsiniz. Ancak bu noktada yetki sorunu yaşama ihtimalinizi de yönetmelisiniz. İyi çalışmalar.

Gönderildi : 07/03/2023 21:22

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4298
Co-Helper

Çok fazla inventory yazılımı var forumda bunlarda tekrarla geçiyor ancak her uygulamanın listesinde her uygulama kayıtlı olmayabiliyor oluşturmanız gerekebiliyor ürünleri buna göre taramalısınız. Ör Spiceworks tarayabilir sanırım. 
Softperfect netscan ile istediğiniz belirli bir reg kaydını makinelerden çekebiliyorsunuz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/03/2023 22:45

Paylaş: