Forum

Calc Üzerinde Copy ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Calc Üzerinde Copy & Paste Sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
536 Görüntüleme
(@eneskadirakcay)
Gönderiler: 10
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Benzer platformlar olduğu için sorunumu burada paylaşmak istedim. Sunucumuz üzerinde kurulu olan Libreoffice Calc programından içerisinde renk ve benzeri biçimlendirmeler bulunan hücreler kopyalanıp client bilgisayarda libreoffice calc uygulamasında yapıştır dendiğinde kopyalanan hücreler fotoğraf olarak yapıştırılmaktadır. Kopyalanan bu hücrelerin aynı biçimlendirme ile diğer libreoffice sayfasına hücre şeklinde yapıştırılmasını nasıl sağlayabilirim yardımcı olabilir misiniz lütfen

Saygılarımla,

İyi Çalışmalar.

sunucu
client

Gönderildi : 22/07/2022 10:48

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4297
Co-Helper

Enes bey cevap gelmedi diye klon konu açmayınız lütfen bu yasak, yeni açtığınızı sildim, buradan devam ediniz.
Ben özellikle yazmadım belki bilenden nokta atışı cevap gelir diye fakat libre gibi app'ler kurumsalda pek kullanılmıyor artık siz bu sorunu ürünün kendi forumuna sordunuz mu mesela? onlara sormanız daha hızlı yanıt almanızı sağlar.
Bu tip sorunlar 3 temel nedenle yaşanır 1. uygulamanın kendi ayarları, sorunları. Bugün için opensource da en hızlı yanıtları kendi platformlarından bulursunuz. 2. RDP için seçimli ayarlar, Windows için clipboard problemleri. Copy yapılan data index edilemiyorsa sizdeki gibi yaşanır. 3. explorer.exe sorunları ve yine windows clipboard'u etkileyen çalışan 3rd uygulamalar.

Son olarak konuyu 3rd başlığına taşıyacağım.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/07/2022 14:48

Paylaş: