Forum

dameware kullanımı ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

dameware kullanımı hkk

25 Yazılar
15 Üyeler
0 Likes
2,434 Görüntüleme
(@MutluKOC)
Gönderiler: 25
Eminent Member

çok teşekkür ederim.bende özellikle "i" karakterinde sorun yaşıyordum. alt + 105 olacagı aklımın ucundan bile gecmezdi.Amelece bir çözüm demişsiniz ancak Allah razı olsun ^^

Selam;

Ayrıca "Alt Gr+ ı " kombinasyonu ilede sorunu halledebilirsiniz. Daha kolay oluyor 🙂

Gönderildi : 26/05/2009 13:31

(@GurkanDemirtas)
Gönderiler: 41
Trusted Member

Merhabalar ilk site ve forumda ilk yazım olsun. DW ile bağlanmaya kalktığında kullanıcı şifresini istemesinin sebebi bağlantı kuracağın pcde klasör seçeneklerinde en üstten 3üncüsü basit dosya paylaşımını kullan işaretini kaldırmak gerekiyor.

KOlay gelsin. 

Dameware ile uzaktan baglanmaya calıstıgım makinalarda bu sekilde benden bir kullanıcı ve parola sormaya basladı.Şöyle birşey varki,uzaktaki makinada servis kurulu değilse soruyor.Servis kurulu ise karşıdaki makinanın local admin ve şifresini yazıp giriyorum.Benden istedigi domain şifresimi ? yada nedir.yardımcı olursanız sevinirim..

Kolay gelsin..

Gönderildi : 26/06/2009 15:00

(@hasankoroglu)
Gönderiler: 279
Reputable Member

Dameware

Resimde görüldüğü gibi desktop effect kısmındaki seçenekleri boş bırakırsanız kullanıcının bilgisayarında görsel olarak bir değişiklik olmayacaktır, (masaüstü resminin değişmesi gibi...) ama bu özellikleri kapatırsanız bağlantınız yavaşlayabilir, ama yerel ağda çalışıyorsanız farkı olmayacaktır.

Gönderildi : 20/10/2009 20:45

(@Cenh06)
Gönderiler: 6
Active Member

slm

merkezi ağ üzerinde kurulu deamwawe programında uzak baglanımlarda kullanıcıları nasıl sınırlayabiliriz onların baglandıklarını nasıl tespit edebiliriz bazen masa üstündeki penceredeki ikon kayboluyor bu izinsiz baglanan kullanıcının gizle seceneklerini kullanması ile mi gercekleşmekte

bilgisi olan varsa tsk ederim bekliyorum cevaplarınızı

Gönderildi : 30/10/2009 13:29

(@istatistikci)
Gönderiler: 1
New Member

arkadaşlar merhaba dameware ile başka bir bilgisayara bağlandığımda karşı makinede bağlandığımının gözükmemesi için ne yapmam gerekiyor acaba..

bende aynı soruyu sormak istiyorum eğer cvb bulduysanız paylşırsanız sevinirim.

Gönderildi : 22/12/2009 18:33

(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

valla bir türlü aşamadım bulamadım çözümünü

Gönderildi : 24/12/2009 22:53

Sayfa 2 / 2
Paylaş: