Forum

dvr kart uzaktan er...

Bildirimler
Hepsini Temizle

dvr kart uzaktan erişim hakkında

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
503 Görüntüleme
(@ufuk_demir)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

geçen gün biryere kamera kurduk (dvr kartla) müşterimiz uzaktan izlemek istiyor uzaktan şuan izliyoruz, ama dvr programın dvp kurulumunu yaparak

ben bunu web sayfasında izlemek istiyorum bununla ilgili bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 

yapılanlar

port:9000-9001-9002-80 portu açıldı 

firewall kapatıldı 

nat yapıldı 

Gönderildi : 20/03/2009 18:09

(@beratsur)
Gönderiler: 44
Eminent Member

Kurdugunuz urunun web arayuzunden ızlenebılır destegı varsakı yenılerın cogunda bulunmaktadır, Yapabılırsınız.

Fakat oncelıkle DVR cameranızın ne marka oldugunu yazarsanız yardımcı olabılırız tabıkı [:)]

geçen gün biryere kamera kurduk (dvr kartla) müşterimiz uzaktan izlemek istiyor uzaktan şuan izliyoruz, ama dvr programın dvp kurulumunu yaparak

ben bunu web sayfasında izlemek istiyorum bununla ilgili bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 

yapılanlar

port:9000-9001-9002-80 portu açıldı 

firewall kapatıldı 

nat yapıldı 

Gönderildi : 20/03/2009 18:12

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

geçen gün biryere kamera kurduk (dvr kartla) müşterimiz uzaktan izlemek istiyor uzaktan şuan izliyoruz, ama dvr programın dvp kurulumunu yaparak ben bunu web sayfasında izlemek istiyorum bununla ilgili bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim  yapılanlar port:9000-9001-9002-80 portu açıldı firewall kapatıldı nat yapıldı 

Bu işlemleri yaptıysanız ie adres çubuğuna bağlanacağınız dış IP yi yazdığınızda sorunsuz bağlanabilmeniz gerekir. Örneğin http://85.85.85.85/default.htm . Ek olarak DVR programında kullanıcı açarak kullanıcı özelliklerinde Uzaktan İzleme sekmesini işaretlemeniz gerekmektedir.

Gönderildi : 20/03/2009 18:54

(@ufuk_demir)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

vuris programı engelliyomuş kapatınca çalıştı teşekürler

Gönderildi : 20/03/2009 19:26

Paylaş: