Forum

Server ile Client'l...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server ile Client'lere toplu format atmak'İçin bilgi

9 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
568 Görüntüleme
(@strike81)
Gönderiler: 45
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar bir program ismi vermek istiyorum bu program ile 250 client e aynı anda format atıldığını idda ediolar
ama sadece söylenti Programı buldum fakat kullanımı ile ilgili hiç makale bulamadım

daha önceden bu programı kullanmış arkadaşlarımız varmı aramızda ?
Hepinizin incelemesini istiyorum gerçekten acronis kadar özenle yapılmış bir alt yapıya sahip özellik le anı anda elimizi sürmeden tüm clientlere format kısmı harikaya benziyor'

Ben Programı çözemedim açıkçası çok karışık bişeye benziyor sizin gibi uzman ekiplere danışmak istedim bu benim değil buradaki tüm arkadaşlarımıza çok sağlam bi kolaylık sağlayabilir
Yardımlarınız için şimdiden tesekkür ederim İyi günler

Meşur Programın ismi 🙂

((((((Symantec Ghost Solution Suite)))))))

Gönderildi : 12/11/2008 06:06

(@strike81)
Trusted Member
Konu başlatıcı

bu forumda da yayınlanmış programın tam ismini arattırdığım için bu forumda da bulamamış
arkadaşlar kusurabakmayın
ama konu açılmaısna rağmen bi socuç ta verilmemiş yani hala program üstünde çalışıyolar sanırım
acaba çözdüler mi programı 🙂

Gönderildi : 12/11/2008 06:16

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Aşağıdaki sitesinde bilgi bulunmakta. Donanımdan bağımsız image deploy edebiliyormuş. Dediğiniz gibi format vs. bir özellik görünmüyor.

New Features

The
industry's most widely-used corporate imaging, deployment and
management solution includes easy-to-use imaging and deployment, OS and
user data and settings migration, software distribution, hardware and
software inventory, and secure system retirement.
  • DeployAnywhere technology
    reduces disk image proliferation and maintenance through hardware
    independent imaging that automatically detects and injects drivers
    which match your target hardware configuration.
  • Hot imaging
    automatically refreshes images from a live reference machine prior to
    deploying the image thereby reducing the risk of stale, out-of-date
    images. Hot imaging also images directly from a reference machine to an
    endpoint without any intermediate image creation step.
  • Logical volume support decreases imaging time by capturing images across Windows or Linux logical volumes that span multiple disks or partitions.
  • Support for additional imaging formats including VMware disk image format (VMDK), Symantec Backup Exec System Recovery (BESR), and PowerQuest (PQi).

http://www.symantec.com/business/ghost-solution-suite

Gönderildi : 12/11/2008 11:43

(@strike81)
Trusted Member
Konu başlatıcı

tesekkür ederim bunun için bir makale hazırlamalıyım 🙂 tekrar tesekkürler iyi günler

Gönderildi : 13/11/2008 00:45

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Acronis® Snap Deploy® 3'e de bakmanızı öneririm size karşılaştırın ve farkı görün! [:)]

http://eu.acronis.com/enterprise/products/snapdeploy/?source=eu_googleASD&ad=snap+deploy&gclid=CKq5iqC88JYCFQeO1QodYXnSrw

Gönderildi : 13/11/2008 01:25

(@strike81)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Tesekkür ederim murat bey acronis tabiki vazgeçemediğim programlardan biri ona laf yok 🙂 gerçekten süper bir alt yapıya sahip
ama acronisin bu özelliğini de sizin tavsiyeniz ile öğrendim çok tesekkür ederim yardımlarınız için 😉

Gönderildi : 14/11/2008 06:31

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Herhangi bir sorunuz olursa forumdan yazmanız yeterli elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 14/11/2008 14:34

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

clientlere format degil image atiyor hocam 

(symantec ghost solution suite ) 

Gönderildi : 05/12/2008 17:18

(@fatihozcan)
Gönderiler: 248
Reputable Member

Acronis® Snap Deploy® 3'e de bakmanızı öneririm size karşılaştırın ve farkı görün! [:)]

http://eu.acronis.com/enterprise/products/snapdeploy/?source=eu_googleASD&ad=snap+deploy&gclid=CKq5iqC88JYCFQeO1QodYXnSrw

bununla ilgili bir makale yada bir note bulamıyorum murat hocam,Kullandığım makineden cross kablo ile bağlı başka bir makineye imaj atmak istiyorum,bayadır uğraşıyorum ama bir yol bulamadım.

Gönderildi : 22/07/2009 16:39

Paylaş: