Forum

VmWare Yüklene...

Bildirimler
Hepsini Temizle

VmWare Yüklenen İmage

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
426 Görüntüleme
(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Farklı bir donanımda kurulu olan 2003 Std. server Acronic ile image aldım. Farklı bir donanımlı Xp üzerine kurduğum VMWare ya image geri çağırdım. Açılışta mavi ekran veriyor. Windows cd ile repair ekranı gelmedi. Sadece ilk ekranda R komutu var. Sistemi nasıl çalıştıra bilirim?

Tşk.

Gönderildi : 14/10/2008 18:28

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Acronis ile recovery işlemi yaparken Universal Restore özelliğini kullanmaz iseniz donanımsal farklılıklarda sisteminiz açılmayacaktır.

Universal Restore paketi donanım farkı gözetmeden image recovery yapabilme özelliği kazandırır.

Gönderildi : 14/10/2008 19:02

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Anladığım kadarı ile elinizde farklı donanımlara sahip 2 adet pc var ve işletim sistemleri 2003 ve xp.Acronic in hangi versiyonuyla aldınız imajları?

Gönderildi : 14/10/2008 19:02

(@ufuktatlidil)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Anladığım kadarı ile elinizde farklı donanımlara sahip 2 adet pc var ve işletim sistemleri 2003 ve xp.Acronic in hangi versiyonuyla aldınız imajları?

Acronis True Image Entreprise Server v9.0 hocam , Universal seçeneği restore tıkladığımda mı seçmem gerekiyor?

Gönderildi : 14/10/2008 19:11

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

acronis

Restore ekranı 

Acronis ürünü enterprise bile olsa UNIVERSAL restore ve backup islemi icin resimdeki birinci ve ikinci secenekleri kullanmalısın.

Yani ayrı satılan bir üründür.

Detaylı bilgi http://www.acronis.com/enterprise/products/ATIES/universal-restore.html

Gönderildi : 14/10/2008 19:39

(@ufuktatlidil)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Merhaba

acronis

Restore ekranı 

Acronis ürünü enterprise bile olsa UNIVERSAL restore ve backup islemi icin resimdeki birinci ve ikinci secenekleri kullanmalısın.

Yani ayrı satılan bir üründür.

Detaylı bilgi http://www.acronis.com/enterprise/products/ATIES/universal-restore.html

Tamam hocam , çok tşk.

Gönderildi : 14/10/2008 19:51

Paylaş: