Forum

Ca ARCserve Admin W...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ca ARCserve Admin W3073 Hatası.

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
544 Görüntüleme
(@ErdemFirat)
Gönderiler: 57
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Ca Arcserver programı ile File server'in yedeğini almaktayım. Yalnız son günlerde aşağıdaki hataları vermektedir. 

"W3073 The System Account credentials are invalid or have expired. Please reconfigure the credentials using Server Admin.
(USER=Administrator, EC=Logon failure: unknown user name or bad password.)"

W3073 hatası için araştırdığımda aşağıdaki yoldan gidip bulduğum kullanıcıdan kaynaklandığı söyleniyor. Hatta forumda bir kullanıcı daha aynı sorunu yaşamış.Yalnız ben ne bu kısımdan userin şifresini değiştirdim nede serverin şifresini değiştirdim. Ama backup almada sorun yaşamıyorum. Hatta ne olur ne olmaz diye birkaç dosyayı Restore ettim. Herhangi bir problem yaşamadım.

Quick Start\Server Admin\ Ca ArcServer Backup System Account kısmına girdiğimde kullanıcı adı "administrator" domain local seçilmiş.

Şifre kısmına local admin şifresini girmem sorunu çözer mi ?  

"W3032 Compression is disabled due to hardware data compression."

Bu hatanın ne olduğu konusunda bir fikrim yok. Acaba ne demek ister ?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim şimdiden.

Gönderildi : 08/10/2015 14:31

(@muratgok)
Gönderiler: 220
Reputable Member

accaunt kısmına domain ortamınız varsa admin yetkisine sahip bir kullanıcı yada admin hesabını girebilirsiniz. 

Compression yedek alacağınız verilerin sıkıstırılması için kullanılan bir yöntemdir. Device Manager'dan boş media üzerinde compression özelliğini ilglii media için kapatabilirsiniz.

Oluşturduğunuz job seçeneklerinde Encryption/Comression durumlarınıda kontrol edin.

iyi çalışmlar 

Gönderildi : 08/10/2015 15:16

(@ErdemFirat)
Gönderiler: 57
Trusted Member
Konu başlatıcı

Peki Murat bey ilginiz için çok teşekkür ederim. İyi günler.

Gönderildi : 08/10/2015 16:23

Paylaş: