Forum

Acronis Backup 11.5...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Backup 11.5 yedekleme senaryosu

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
580 Görüntüleme
(@AhmetGermenli)
Gönderiler: 179
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar Test için Acronis 11.5 indirdim 15günlük Tek Sunucumda yedekleme yapmak istiyorum istediğim gibi olursa satın alacağız.
Haftada 1. kere Sistem diskini Full image aldıracağım burda sorunum yok.

Veritabanı ve önemli verilerin olduğu diğer diskide her pazartesi full alacak cumaya kadar da değşeni alacak.bu böyle sürüp gidecek
Backup planını nasıl yapmam gerekiyor
teşekkür ederim herkese

Gönderildi : 05/10/2015 17:00

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Bence Pazar Sistem ve önemli dediğiniz verileri Full yedekleyin. Günlük yedeklemeyi haftanın diğer günleri Full yapın derim. Şayet bana bir hafta yeter diyorsanız yedeklemeyi ilave değil de üzerine yazdırın.

Gönderildi : 06/10/2015 11:18

(@AhmetGermenli)
Gönderiler: 179
Reputable Member
Konu başlatıcı

teşekkürler hocam

Gönderildi : 06/10/2015 14:59

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba arkadaşlar Test için Acronis 11.5 indirdim 15günlük Tek Sunucumda yedekleme yapmak istiyorum istediğim gibi olursa satın alacağız.
Haftada 1. kere Sistem diskini Full image aldıracağım burda sorunum yok.

Veritabanı ve önemli verilerin olduğu diğer diskide her pazartesi full alacak cumaya kadar da değşeni alacak.bu böyle sürüp gidecek
Backup planını nasıl yapmam gerekiyor
teşekkür ederim herkese

Selamlar h.içi  gunlerı full alın ve schedule üzerinde  5 veya  10 gunden eskı backupları sil  olarak  ayarlayın bu  sıze 1  veya  2  hafta lık gunluk backup  ımkanı  saglayacaktır. cumartesı  gunlerı  ıcın de  haftalık olarak  schedule  edın  ve  her  cumartesı  full aldırın  ve  yedeklerı  sılme  suresı  olarak  4  hafta yanı 1  ay  ayarlayın ve 3.  olarak  da  aylık bır  schedule  hazırlayın  onu da  her  ayın  son pazar  gunu  calısacak sekılde  ayarlayın  ve  kac  aylık  backup  saklamak  ıstıyorsanız  ona  gore silme  süresini  set  edın  boylelıkle   gunluk haftalık ve  aylık olarak sureklı yakın tarıhlı backuplardan  restore  yapma  ımkanınız  olacaktır.

Teşekkürler.

Gönderildi : 06/10/2015 20:27

Paylaş: