Forum

Backup Yazılımı

Bildirimler
Hepsini Temizle

Backup Yazılımı

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
594 Görüntüleme
(@HasanDanis)
Gönderiler: 426
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ortamımda 2 adet Server 2003 1 adet Server 2008 var. Sistemlerin backupını almam gerekiyor. Fakat sistemler çok eski oldugu için çok zor oluyor.

Acronis ve Shadow Project denedim ama onlarda sonuc alamadım programlar restart istiyor bende backup almadan restat atmak istemiyorum. Açılmama durumu olabilir.

Ben basit bir şekilde  serverları restart etmeden nasıl sistemin full backup' ını alabilirim ?

Teşekkür Ederim. 

Gönderildi : 19/06/2015 01:42

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Disk2vhd inceler misiniz?

Gönderildi : 19/06/2015 11:40

(@MustafaKURU)
Gönderiler: 388
Honorable Member

Herhangi bir clienta Acronis 11,5 kur serverlarada agent bas sonrasında full yedek alabilirsin ve herhangi bir restart da istemez.

Gönderildi : 19/06/2015 12:54

(@HasanDanis)
Gönderiler: 426
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ortamımda 2 adet Server 2003 1 adet Server 2008 var. Sistemlerin backupını almam gerekiyor. Fakat sistemler çok eski oldugu için çok zor oluyor.

Acronis ve Shadow Project denedim ama onlarda sonuc alamadım programlar restart istiyor bende backup almadan restat atmak istemiyorum. Açılmama durumu olabilir.

Ben basit bir şekilde  serverları restart etmeden nasıl sistemin full backup' ını alabilirim ?

Teşekkür Ederim. 

Merhaba,

Arkadaşlar cevaplarınız için Teşekkürr Ederim. Denedim fakat yine hata veriyor. Konu hakkında başka önerisi olan var mıdır.  

Gönderildi : 29/06/2015 17:02

(@semihimir)
Gönderiler: 310
Reputable Member

Hasan Bey Veeam end Point Backup olabilir.Sanala dönecekseniz Vcenter Convertor ile kolayca dönebilirsiniz.

Gönderildi : 30/06/2015 08:37

Paylaş: