Forum

Disk imajını nasıl ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Disk imajını nasıl açabilirim?

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
426 Görüntüleme
(@MuratGoynuk)
Gönderiler: 29
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Üst düzey bir yazılım firmasında bilgi işlem elemanı pozisyonunda çalışıyorum. Geçtiğimiz günler windows 8 kurulu asus zenbook marka notebookun işletim sistemi imajını alıp, Asus servisine gönderdim. Bizim sorunumuz wireless ve ses ile ilgiliydi fakat bizim iznimiz dahilinde olmadan SSD diskimizi değiştirmişler. Yeni diske eski imajı yazamıyorum, hata veriyor. Almış olduğum imajı açabilmem için hangi programları önerirsiniz? Daemon tools,Ultraiso, Magiciso programlarını denedim olmuyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

İyi günler. 

Gönderildi : 06/08/2014 19:07

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

İmajı hangi programla aldınız?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 06/08/2014 19:15

(@YusufTOKE)
Gönderiler: 120
Estimable Member

Merhaba,

Rıza Bey'inde sormuş olduğu gibi nasıl bir imaj aldınız yani hangi programı kullandınız? Eğer bir program ile almışsanız işletim sistemini kurduktan sonra imajı geri yüklemeniz gerekebilir. Yaptığınız işlemleri ver aldığınız hataları söylerseniz daha fazla yardımcı olmaya çalışırız.

Kolay gelsin. 

Gönderildi : 07/08/2014 13:50

Paylaş: