Anasayfa » Forum

Dosyaların değişikl...

Dosyaların değişikliklerini izleme  

RSS
Gürkan Gül
(@GurkanGul)
Üye

Merhabalar,

Agırlıklı olarak word ve excel dosyalarının olusturuldugu, üzerinde değişiklik yapıp kaydedildiği bir paylaşım alanı var.

Paylaşılan dosyalar Actice Directory üyesi 2003 server  üzerinde.

Bu dosyaları kim en son değiştirmiş bunu görmek için audit policy kullanmadan  yararlanabileceğim bir yazılım tavsiye edebilirmisiniz?

Free olması tabiki tercih sebebi olacaktır.

Alıntı
Gönderildi : 30/05/2013 02:11
SerkanYalçın
(@SerkanYalcin)
Üye

Ücretsiz olarak ; OpenDocMan var.Deneme fırsatım olmadı ama Track revisions of documents yazıyor ve buda işini göreceğini gösteriyor.Ücretlide SourceGear Vault Fortress var.Ama izleme sistemi bildiğim kadarıyla ; yazılımı kuruyorsun , kullanıcıları oluşturuyorsun , dosyaları program içine koyuyorsun ve herkese client yazılımını kuruyorsun.Herkes kendi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapıp değiştiriyor.Umarım anlatabilmişimdir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/05/2013 10:58
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba bu işlemi fileaudit yazılımı ile detaylı olarak izleyebilirsiniz. http://www.isdecisions.com/products/fileaudit/?gclid=CPPwma7ov7cCFY623godqiEAUA 1 ay demo ile test edebilirsiniz. Başarılı bir yazılım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/05/2013 13:25
Gürkan Gül
(@GurkanGul)
Üye

Merhabalar,

bu yazılımı Active Directory e dahil olan kendi makinemde çalıştıramadım hicbirsey gozlemleyemedim sectigim klasorde.

belki ben hatalı işlem yaptım.

Bu yazılımda herhangi bir dosyada en son degisiklik yapan mı gosterilir yoksa daha onceden degisiklik yapanlar da goruntulenir mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/08/2013 17:46
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol