Forum

Acronis Backup &...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Backup & Recovery 11

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
415 Görüntüleme
(@volkantipi-2)
Gönderiler: 376
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba, daha önce management console olan sürümünü kullanıyorduk. Bu sürümde ana server'a kurup sonra diğer clientlara agent kurup bağlanma nasıl oluyor? Ana server'a kurunca direk o makinaya bağlanıyor. Diğer makinalara bağlanma olayını bulamadım.

Gönderildi : 29/08/2012 20:01

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

11 versiyonla birlikte Local Machine adında yüklemiş olduğunuz sunucu veya cliente bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca Yine konsolun üzerinde Connect alanında farklı bir sisteme bağlanabilirsiniz.

Veya Management Console kurarakta agentlara bağlantı kurabilirsiniz. Yükleme işlemi esnasında hepsini yüklediyseniz zaten karşınıza gelecektir.

Gönderildi : 29/08/2012 20:59

(@volkantipi-2)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

11 versiyonla birlikte Local Machine adında yüklemiş olduğunuz sunucu veya cliente bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca Yine konsolun üzerinde Connect alanında farklı bir sisteme bağlanabilirsiniz.

Veya Management Console kurarakta agentlara bağlantı kurabilirsiniz. Yükleme işlemi esnasında hepsini yüklediyseniz zaten karşınıza gelecektir.

Merhaba connect kismini goremiyorum. Direk local machine connected olarak geliyor.

Gönderildi : 30/08/2012 17:03

(@rafets-ayata)
Üye

Merhaba,

Ekran görüntüsü ekleyebilir misiniz lütfen. 

Gönderildi : 31/08/2012 02:56

(@volkantipi-2)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Ekran görüntüsü ekleyebilir misiniz lütfen. 

Buraya ekledim. 

Gönderildi : 04/09/2012 13:54

(@rafets-ayata)
Üye

Merhaba,

Yukarıda da belirtiğim gibi bu local pc için olan link. "Manage Local Machine" ismindeki kısayol kullanıyorsunuz muhtemelen. Kullanmanız gereken kısayol adı : "Acronis Backup & Recovery 11"

Eğer Advanced Lisansa sahipseniz elinizdeki yükleme CD'si içerisinden Management Consolu yüklemelisiniz. Eğer Standalone bir lisansa sahipseniz bahsettiğim Connect alanını göremezsiniz. Her kullanıcı kendisi kendini yönetebilir.

Gönderildi : 05/09/2012 15:48

Paylaş: