Forum

GFI Mail Archiver

Bildirimler
Hepsini Temizle

GFI Mail Archiver

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
458 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar

GFI Mail Archiver yazilimi hakkinad tecrubesi olan varsa yardimci olabilirmi lutfen?

Programin demo surumunu kurdum ve belirli tarihler arasi olan eski mailleri exchange den Archive databese ine import ettim ve islem basarili bir sekilde tamamlandi.Kontrol ettim sıkıntı yok. Ancak ogrenmek istedigim arsivlenen bu mailler kullanıcının mailbox inda hala gorunuyor.Normalde outlook uzerinden arsiv yaptigimizda arsivlenen mailler mailboxdan arsiv pst sine gidiyor.

Peki bu Mail Archiver ile aldigimiz arsiv lerde bu islem olmuyormu.Olmuyorsa Exchange database inde hic ufalma olmayacak arsivlemeden dolayi.Yada Archiver ile arsiv aldiktan sonra gidip outlook dan manual olarak bu mailleri silmekmi gerekiyor? sonrasindada defrag yapip database i update etmekmi gerekiyor, dogrumudur ?

Gönderildi : 07/08/2012 19:39

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

kullanıcının posta kutusunda kısayol olarak görünüyordur. arşivlenen maillere dikkatli bir şekilde baktınız mı simge vs gelmiştir.

arşivlendikten sonra boyut küçülür. 

Gönderildi : 08/08/2012 14:02

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Mumin bey,

bahsettiginiz gibi bir kisayol olusmus gorunmuyor ve database boyutuda dusmemis.Outlook goruntuleri asagidaki gibidir.

Orjinal Mailbox

GFI Arsiv

Gönderildi : 08/08/2012 14:20

Paylaş: