Forum

Acronis HDD Sorunu....

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis HDD Sorunu. Dell T110 Perc S100 Raid Kartı Desteklemiyor.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
591 Görüntüleme
(@SerkanBilen)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım. Öncesinde Çözüm Park sorunlarıma çok yardımcı olmuştur. Öncelikle emeği geçen, soru soran ve cevaplayan herkese teşekkürü bir borç bilirim.

Üye olum ve soru sormamın nedeni ise eskisini Dell T110 ile değiştirdiğimiz yeni bir cihazımız var. 
True Image Enterprise Server Echo Universal Restore 8398 sayesinde 2003 SBS yüklü cihazımızın yedeğini aldım. Ardından Dell T110 cihaza yedeği geri yüklemek istediğimde bootable cd den açtığım Acronis raid kart driverini desteklemediği için HDD leri görmüyor. Bu arada raid kartın modeli Perc S100. 

Bir kaç araştırmamda Acronis in forumlarında BartPe ve WinPe ile yapılabileceği anlatılmış ancak bir türlü beceremedim. 

Bu konuda tavsiyeleriniz yada yardımlarınız olursa çok mutlu olurum.

Gönderildi : 20/07/2012 19:42

(@ersincan)
Gönderiler: 975
Illustrious Member

Merhaba

Eger urunuzunuzun bakim destegi var ise http://www.acronis.com/support/  adresinden ticket olusturup sizin icin ozel bir bootabla CD olusturulmasini talep edebilirisiniz. IBM Blade Center HS22 lerimiz icin biz cozumu bu sekilde bulmustuk,

Bir diger secenk ise yedeginizi Advaced Server 11 bootable CD ile donerseniz daha yeni bir surum oldugundan dolayi muhtemel raid kartinizi taniyacaktir.

Iyi Calismalar.

Gönderildi : 21/07/2012 15:41

Paylaş: