Forum

Acronis Backup Serv...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Backup Server

35 Yazılar
12 Üyeler
0 Likes
942 Görüntüleme
(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

http://cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/03/15/acronis-program-le-online-maj-alma-online-_3101_mage-with-acronis.aspx  

BEn Bu makeleyı okdum Image olusturdum fakat bunları nasıl Agımdkı Bılgısayrlara atcam yardım lutfen[co]

Network üzerinden de atabilirsiniz, image'i taşınabilir bir diske alıp boot cd ile boot edip oradan göstererekte yapabilirsiniz.

Tercih size kalmış.

Teşekkürler.

Gönderildi : 04/03/2009 12:47

(@MustafaKURU)
Gönderiler: 388
Honorable Member

Merhabalar....

Acronis ile DVD'ye iamge  aldım Boot Cd oluşturdum ama pc'de 2 adet optik sürücüm yok ve aldığım image'ı pc basamıyorum sanırım 2 optik sürücü olmadan basamıyacağım veya image'î flash disk atayım boot cd'den buradan image bas diyeyim olurmu ?

Ben Norton Ghost kullanıyorum ama Acronis çok övüyorlar sizce nasıl ?

Gönderildi : 04/03/2009 13:16

(@muratcan-2)
Üye

Merhaba,

Acronis ile boot ettikten sonra boot cd'sini çıkartıp dvd'yi takıp gösterebilirsiniz ama tavsiyem ya ikinci bir disk takıp yada harici bir disk takıp yapmanızdır.

Acronis bu işin öncüsü bence. Deneyin ve görün derim.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 04/03/2009 13:27

(@MustafaKURU)
Gönderiler: 388
Honorable Member

Teşekkürler Murat Bey iyi çalışmalar...!

Gönderildi : 04/03/2009 14:09

(@alimxd)
Gönderiler: 50
Trusted Member

Pekı network uzerınden nasıl atarım onu bı anlatasan olurmu acronıs ile

Gönderildi : 04/03/2009 16:43

(@AyazEfe)
Gönderiler: 1
New Member

Hocam Merhaba;

Ben Acronis mang. consol , true image server ve backup server kurdum 15-20 gündür sorunsuz kullanıyodum.

Malum network ten image alırken backup server altında personel backup server beliren yere alıyoruz image kendisi bir isim oluşturuyor ve

sadece biz desription kısmına şunun bunu imagedır diye yazabiliyoruz.bu imageları attığı yer malum

Doc and set alıtnda aplication data/acronis/Backup server/Backups altında ben burada bugün imageın bitanesini sildim ve şuanda başka makinlarda 

dahil image alırken bu dosya zaten var hatasını veriyor.

araştırdım ama yeterli bilgiye ulaşamadım.

Ne yapmam Gerekiyor?

Cevabınızı bekliyorum.

İyi Çalışmalar.

Gönderildi : 05/03/2009 21:41

(@alimxd)
Trusted Member

Hocam bunu Acronis Enterprise ile Nasıl yapabılırız lutfen resımlı anlatım yada acıklayıcı ben lıse 2 ogrencısıyım lutfen yardım

Gönderildi : 09/03/2009 20:19

(@alimxd)
Trusted Member

Hocam Ben Lise 2 öğrencısısyım lutfen yardım hocam Acronıs backup serverı Acronısın Echo server ürünü ile nasıl yaparım benım anlayacam sekılde anlatabılırmısnız lutfen yardım

Gönderildi : 09/03/2009 20:22

(@muratcan-2)
Üye

Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Forum kurallarını okumanızı rica ediyorum.

http://www.cozumpark.com/forums/post/650.aspx

Makaleler bölümünde Acronis ile ilgili makalelere bakabilir ve forumda sorulan soruları inceleyebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan sorular varsa yeni bir mesaj açabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 09/03/2009 20:43

(@alimxd)
Trusted Member

Ben Acronis Echo server ile Acronis backup server kurmak ıstıorum acıklayıcı bı anlatım Murat hocaM

Gönderildi : 12/03/2009 13:20

(@alimxd)
Trusted Member

bende acronis bacup server kurmak ıstıorum fakat bı turlu basarılı olmadım acaba bana anlatabılırmısn

Gönderildi : 13/03/2009 02:46

(@alimxd)
Trusted Member

Acronis backup server nasıl kurabılırm

Gönderildi : 13/03/2009 02:47

(@SenolAcur)
Gönderiler: 6
Active Member

Murat Bey merhaba;

cevabınızda "Acronis boot cd oluşturacaksın. Onunla boot edip back-up serverdaki imajı göstermen yeterli. " diye yazmışsiniz.

cd den client i boot edince backup server a nasıl ulaşacak makine yani backup server ı nasıl bulacak network üzerinden.

düzeltme; 

Pardon,  bizim burda dhcp olmayınca böyle bir sorun oldu tool menüsünden options lardan manuel ip girebiliyormuşuz...

sorun halloldu.

Gönderildi : 13/05/2009 15:14

(@TunaDemirel)
Gönderiler: 60
Trusted Member

Client bilgisayarda basit dosya paylaşımını kaldırıp denerseniz düzelecektir. 

Xp home edition da basit dosya paylaşımı seçeneği mevcut değil. Bunun için ne yapabiliriz.

Gönderildi : 14/05/2009 20:45

(@alimxd)
Trusted Member

Management Console u yükle ve buradan clientlara agent ları dağıtman yeterli. Daha sonra console üzerinden "connect to remote computer" ile bağlan, client ın tüm partition larını görürsün. bu işlemi nasıl yapcam

Gönderildi : 20/05/2009 20:12

(@muratcan-2)
Üye

Merhaba,

Mesaj kilitlenmiştir.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 20/05/2009 22:55

Sayfa 2 / 2
Paylaş: