Forum

internet kullanımı

Bildirimler
Hepsini Temizle

internet kullanımı

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
384 Görüntüleme
(@barbarossacmali)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar destek verdiğim bir firma için internet loglama programı arıyorum şirkette zywall usg100 firewall takılı program buna uyumlu olabilir zywall ın kullandığı vatage report diye loglama programı var ama şirket için kullanışlı gelmedi onların istediği hangi kullanıcı internette hangi siteye hangi saatlerde girmiş hangi saatte çıkmış bu tarz ayrıntılı bir program isteniyor lisanlı olması daha iyi olur en azından destek alma problemi olmaz yanı kısaca genel loglama değilde kullanıcı bazlı ayrıntılı loglama yapan bir program arıyorum 

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim 

Gönderildi : 09/05/2012 20:40

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Gfi web monitörü inceleyebilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 10/05/2012 13:07

(@barbarossacmali)
Eminent Member
Konu başlatıcı

bu yazılımı siz incelediniz yada kurdunuz mu yada bu istediğim loglama tarzınını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Gönderildi : 10/05/2012 19:23

(@barbarossacmali)
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhaba ben istediğim tarza bir loglama göremedim siz biliyorsanız yerin söylermisiniz

Gönderildi : 10/05/2012 19:25

Paylaş: