Forum

conferance meeting ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

conferance meeting ne yapmam gerekir

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
470 Görüntüleme
(@DemirHakan)
Gönderiler: 219
Reputable Member
Konu başlatıcı

MErhaba şirket sahibimiz rahatsız. Evden conferance meeting yapmak istiyor.

Bunun için ne yapmam gerekir hiç bir bilgim yok ?

Gönderildi : 02/04/2012 11:05

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba,
Bu bir keremi olacak, süreklimi olacak, görüntülümü olacak, iki kişilikmi olacak biraz açarsanız tavsiyeler ona göre mantıklı ürünler doğrultusunda olur.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 02/04/2012 11:55

(@DemirHakan)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Rıza hocam soru acelece yazılmış .

Bunun için özür dilerim... Bizim amacımız sirkette yapılan toplantıya şirket müdürü evinden görüntülü olarak katılması. Sürekli olacak.

Benim tahminim gerekli olanlar ;

Evden bağlanacak olan kişinin ip si sabit olacak. toplantı odasında da evinde de web camera olacak. Bu toplantı görüntüsünü aktarmak icin ise

yazılım olacak.

Yanlışsam düzeltin lütfen sizin öneriniz nedir..

Gönderildi : 02/04/2012 12:18

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba,

Geçici olarak http://www.microsoft.com/tr-tr/office365/online-software.aspx?WT.mc_id=MSCOM_TR_TR_O365Try_Launch haziranda satışa sunulacak olan ofis365 lync ürününü ücretsiz kullanabililirsiniz.

Ayrıca http://www.adobe.com/products/adobeconnect.html ve bunlar gibi web üzerinden çalışan farklı uygulamaları kullanbilirsiniz. Genelde maliyeti düşük bulutta çalışabilecek çözüm sunmaya çalıştım bunları inceleyin olmaz derseniz farklı şeylere bakalım.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 02/04/2012 13:13

(@DemirHakan)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Rıza hocam cevap icin teşekkürler. Bunlar dışında öneriniz varmıdır acaba ?

Web meetings tarzı olmayan....

Gönderildi : 02/04/2012 13:23

(@DemirHakan)
Reputable Member
Konu başlatıcı

acil değil ama kısa sürede bir şeye karar vermem gerekiyor.

Ücretsiz ilk etapda tercihim. ama ücretli ama ucuz bir şey de düşünülür.... 🙂

Dediğim gibi tek bir kişi evinden fabrikadaki toplantı odasına bağlanıp görüntülü toplantıya katılacak.

oovoo yu önerirmisiniz acaba ?aslında bir çok ürün var ama ben sadece plycom kullandım. Diğer ürünler ile ilgili kullanılan tercihler yada iyi olan varmıdır acaba ? mümkün se Adsl hat üzerinden performanslı calışacak bir ürün olursa sevinirim.

Gönderildi : 02/04/2012 13:49

Paylaş: