Forum

batcfile örneğ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

batcfile örneği

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
412 Görüntüleme
(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba haftalık alınan acronis backuplarını 1 haftadan önceki backupları otamatik sildirmek için hazır elinde batcfile  olan bir arkadaşımız varmıdır benimle paylaşabilecek teşekkürler...

Gönderildi : 12/12/2011 03:14

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

hangi versiyonu kullandıgınız bilmiyorum ama yeni versiyonları bunu batch vs gibi gereksinimler olmadan yapabiliyor

http://kb.acronis.com/content/12366

Gönderildi : 12/12/2011 14:07

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

hangi versiyonu kullandıgınız bilmiyorum ama yeni versiyonları bunu batch vs gibi gereksinimler olmadan yapabiliyor

http://kb.acronis.com/content/12366

[Y] 

Gönderildi : 12/12/2011 14:33

(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

merhaba Acronis® True Image Echo Enterprise Server® (build 8.398) bu sürümü kullanıyorum acaba yapıyormu

9.7 versiyonu

teşekkürler...

Gönderildi : 12/12/2011 19:18

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Schedule oluştururken Clean Up Archive özelliği varmı kontrol eder misiniz.

1. To set the retention rules, press Change:

2. In Retention Rules window select Delete backups older than and set the desired time period for storing backups:

Gönderildi : 12/12/2011 19:25

(@kamerkoseoglu)
Gönderiler: 199
Estimable Member

Arkadaşlar merhaba haftalık alınan acronis backuplarını 1 haftadan önceki backupları otamatik sildirmek için hazır elinde batcfile  olan bir arkadaşımız varmıdır benimle paylaşabilecek teşekkürler...

Merhaba,

Ben eski sistemde şu yöntemi kullanıyordum işini görecektir. Haftanın her günü için aynı kuralı oluşturacaksın sadece günler değişecek.

"Haftalık Full-Pazartesi" "Haftalık Full-Salı" şeklinde gidersen otomatik olarak birsonraki Pazartesi silip üzerine yazar.

Gönderildi : 12/12/2011 20:00

Paylaş: