Forum

Winrar'dan Dosya &#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Winrar'dan Dosya çıkarmak

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
5,101 Görüntüleme
(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Slm ;

100 partlık bir dosyam var. 100. part son part. Şimdi ilk 30 part olmadığını düşünün kalan 70 parttı nasıl çıkarabilirim içindeki dosyaları. 31.part elimde olduğu için buraya çıkar diyorum fakat bana şöyle bir hata veriyor ,

" *. paketini açmak için çıkarmaya önceki bir ciltten başlamanız gerekiyor "

Şunu sormak istiyorum İlk 30 part yok, silinmiş.Rar'ın içindeki dosya,  eksik partlardan birine ihtiyaç duymadan çıkartılabilinirmi. Aslında o dosyayı çıkarmaya kalksam dosyanın başlayacağı yer yada ihtiyaç duyduğu dosyalar 50. ve 70. part arası, bunlarda var zaten. 1. parta gerek yok. İllaki 1.part olması şartmıdır. Bu sorunu nasıl aşabilirim.

Syg.

Gönderildi : 14/03/2011 17:02

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Winrarda ilgili partı açın extract to butonuna tıklayınız. Keep broken files checkbox'ını işaretleyiniz. Sonra extract ettiriniz(extract etmek istediğiniz dizini seçtikten sonra). Bozuk olmayan dosyalar çıkacaktır. Parça bütünlüğü isteyen durumlarda malesef işinize yaramayacaktır. Örneğin bir film olsa son partlarınız eksik olsa video dosyanızın son kısımlarını izleyemezsiniz. ama extract etmiş oluyorsunuz video dosyanızı. Videonuzun başlangıç kısımlarını izleyebilirsiniz.

Gönderildi : 15/03/2011 12:25

(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim Rahmi bey.

Yönlendirmeniz ve tavsiyenizle sorunu aştım.

Saygılar.

Gönderildi : 15/03/2011 12:40

Paylaş: