Anasayfa » Forum

Anti virüs ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Anti virüs önerisi olan?  

RSS
Hasan Huseyin Yılmaz
(@husnubagdatlioglu)
Üye

Slmlar arkadaslar işyerinde 40 yakın terminal ve 3 adet server yapım var antivirüs alacağım karar veremedim kendım kasber kullanıyorum gayet memnunum ama benım bılgı ıslemde kullandıgım pc terminallerden daha yüksek işlemci ve ram bulundurmakta sizce ne alabilirim sorunsuz ve stabil çalışacak zaten firiwall olarak fortigate kullanıyorum....Tavsiyelerinizi beliyorum

Alıntı
Gönderildi : 11/01/2011 15:13
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Sistem kaynağını neredeyse sömürmeyen,fiyatı ekonomik ve son derece iyi koruması olan nod32 4.2 versiyonunu kullanmanızı öneririm.Merkezi update,merkezi kurulum modülü gibi büyük organizasyonlarda kullanılacak yapıya sahip.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2011 15:15
Abdulkadir SİVRİ
(@a-kadirsivri)
Üye

Merhaba,

5 yıldır Trend Micro Office Scan kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. conficker virusu zamanında bir çok sistem çökerken ben problem yaşamadım. Size önerim yeni adı Trend Micro Office Scan Endpoint securuty olan üründür.

Programla ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2011 17:06
Lampej
(@Lampej)
Üye

Mcafee EPO (merkezi yönetim için) + Mcafee Enterprise Edt. (40 lisans) kurumsal hizmetlerde iyiler tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2011 20:18
Ali Sesenoglu
(@AliSesenoglu)
Üye

Merhabalar;

Trend Micro Office Scan tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2011 20:35
ibrahim.arslan
(@ibrahim.arslan)
Üye

Uzun zamandır işyerimde kullanılan Nod 32 i öneririm. Hem stabil , hem merkezi kontrol ve tarama ile , hemde uygun fiyatı ile size öneririm. 

Kolay gelsin  

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/01/2011 14:08
Paylaş: