Forum

acronisle aldığım t...

Bildirimler
Hepsini Temizle

acronisle aldığım tib imajı vmwarede açma

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
554 Görüntüleme
(@sinanbaltaci)
Gönderiler: 44
Trusted Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhaba acronis snap deploy tru image ile aldığım sysprepli imajı tib cinsinden bunu vmwarede açmak çalıştırmak istiyorum vmware 6,5 kullanıyorum vmware de open dediğimde tib uzandısı var ama açmıyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 03/12/2010 02:17

(@sinanbaltaci)
Gönderiler: 44
Trusted Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar birde team yapım içinde 2003 serverlarda sid çakışmam var sysprep haricinde bir çözüm varmı bunuda cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

Gönderildi : 03/12/2010 02:20

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Sinan Bey Merhaba

Bilgisayarınıza Acronis True İmage Echo 9.7 versiyonunu satın aldıysanız kurulumunu yapınız.

Acronis Consolu açın ve Tools menüsünden 

Convert to Backup Virtual Disk tıklayınız almış olduğunuz imajı gösterin ve next diyerek ilerleyin size seçenek sunacaktır.

En üstte VMWARE seçerek next next diyerek işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 03/12/2010 03:36

(@SonerTiRiT)
Gönderiler: 15
Active Member

sid çakışması için  google da  newsid isimli programı kullanırsanız makinelerdeki sorun giderilecektir

Gönderildi : 03/12/2010 13:59

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

3 pary programlarda çözüm bulursunuz fakat,Şuan Newsid linkleri kaldırılmış durumda. Kısa yönden su sekilde yapabilirsiniz. Active Directory Users And Computer kısmından bilgisayarların bulundugu bölgeye gelip sid cakısması yapan bilgisayarlara sag tıklayıp Reset Account derseniz yeni ssid numarası alacaktır.

Gönderildi : 03/12/2010 14:36

Paylaş: