Forum

Program isteği

Bildirimler
Hepsini Temizle

Program isteği

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
365 Görüntüleme
(@samilaltundal)
Gönderiler: 505
Prominent Member
Konu başlatıcı

Kullanıcılar XP

Sunucu 2003

Aynı network teki ve domaine  dahil olan iki kullanıcı, X ve Y bey, network üzerinen konuşmak istiyorlar, bu 3.party yazılımlar ile sağlanıyor, ama kullanıcılar sefil 🙂 program kuramıyorlar, program kurma yetkisine sahip olmasan dahi bazı programcıklar kuruluyor, her iki tarafa da kuracağız ve X ve Y kullanacaklar,

Admin yok yurt dışında şifreyi almak istemiyoruz, arandıkça sevinen bir insan olduğundan 🙂 run as istemeden çalışan bir program var ise bildiğiniz çok mennun oluruz.

Gönderildi : 04/08/2010 23:26

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

messener servisini automatic'e al daha sonra cmd-net send user ismi mesaj enter 🙂 sefil userlar böyle mesajlajsın 🙂

Her ihtimalde yetkili bir user'a ihtiyacın olacaktır...

Gönderildi : 05/08/2010 00:33

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Selam Şamil,

Daha profesyonel bir şey istiyorsan eğer http://www.cozumpark.com/search/SearchResults.aspx?q=Wildfire&s=11  buradan yararlanabilirsin.Bu bizi aşar dersen nette arattır vbde yazılmış winsock ile haberleşen basit eğlenceli yazılımlar olması gerekir öğrencilerin yazıkları elimde var ise bakayım upload edeyim.Ama önerdiğim yazılım güzel hocalarımız sağolsun platform üzerinde yokyok.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 05/08/2010 00:49

(@samilaltundal)
Gönderiler: 505
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ediyorum, Rıza hocam bekliyorum 🙂

Gönderildi : 05/08/2010 01:38

Paylaş: