Haberler

Citrix iş sürekliliğini desteklemek için şirketlerin yanında

Doğal afetler ve kamusal sağlığa dair olağanüstü durumlar herhangi bir yerde ve zamanda ortaya çıkabilir. Bunlar ortaya çıktığında kuruluşların, çalışanlarını korumak, işlerindeki ve daha büyük ekonomideki aksamaları en aza indirgemek için hazır olmaları gerekmektedir.

Bu iş planının önemli bir unsuru kullanıcıların kurumsal kaynaklara kullanıcı erişimi sırasında gerekli güvenlik ve kontrol seviyesini korurken üretken kalmasını sağlamaktır. Citrix çözümleri çalışanlara herhangi bir yerden çalışma rahatlığını sunarken kesintisiz iş gücü verimliliği sağlar ve tüm bunları uygulamalarınızı ve bilgilerinizi güvende tutarak yapar.

Citrix, bir çalışanın üretken olması için ihtiyaç duyduğu her şeyi kesintisiz, sezgisel bir deneyim haline getiren eksiksiz bir dijital çalışma alanı çözümleri yelpazesi sunar. Şirketler Citrix ile insanları yaratıcılıklarını ve yeniliklerini ortaya çıkaran ve daha iyi iş sonuçları sunmalarını sağlayan esnek, güvenli ve akıllı bir şekilde çalışmaya teşvik edebilir. Citrix çözümleri ve yaratabilecekleri değer hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.citrix.com adresini ziyaret edin.

Citrix Systems, Inc. tarafından dijital çalışma alanı çözümleri ile donatılan birçok şirket, çalışanların beklenilmeyen durumlar karşısında güvenli ve emniyetli bir şekilde çalışmaları için ihtiyacı olan bilgi ve araçlara erişimini sağlayacak esnek çalışma ortamları oluşturmaktadır.

 Citrix’in güncel tanıtım programları ve özel teklifleri:

Citrix’in yıllık geçici lisansları (şirket içi) – özel fiyat:

– Program şunları içerir: Gelişmiş ve Premium sürümlerin Sanal Uygulamalar ve Masaüstü Bilgisayarlar için geçici lisansları.

Lisanslar 1 yıl süreyle geçerlidir.

Lisanslara 1 yıllık destek dahildir.

Citrix Çözümlü Masaüstü Lisansları (buluttan) – özel fiyat:

– Citrix Çözümlü Masaüstü, Microsoft Azure’da dağıtılan Citrix bulut altyapısı sayesinde bir uzak çalışma alanı sağlar. 

– Bu seçenek, kendi sunucu altyapınızı değiştirmek zorunda kalmadan hızlı bir yayılım ve istenilen sayıda işin dahil edilmesini sağlar.

– Böylece, 2-3 ay yerine 2-3 günde yeni iş yaratma imkanınız olur.

– Programa katılmak için minimum sipariş hacmi: 12 aylık 50 kullanıcı lisansı.

Bu promosyon programları kapsamında özel koşullar ayrı ayrı hesaplanır ve programın bitiminden sonra satın almak için talep edilemez.

Citrix ADC çözümü, çok sayıda şirket tarafından çalışanların şirketin iç kaynaklarına güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlamak için kullanılır. Uzaktan çalışanların sayısı arttıkça, Citrix ADC donanımının veya sanal aygıtların mevcut performansını artırmanız gerekebilir.

Citrix ADC’nin performansı, esnek lisans modeli nedeni ile, donanım parçasını değiştirmeden yalnızca yeni bir lisans kullanılarak artırılabilir. Ayrıca OPEX lisans modeline geçiş avantajından da yararlanabilirsiniz.

Gelişmiş şube ağına sahip modern işletmeler sık sık iletişim kanallarının kalitesi, değişkenliği, yetersiz bant aralığı sorunları ile yüz yüze gelmektedir. Bu ağı yönetmenin zorluğu da bu problemlerdendir. Citrix SD-WAN çözümü bu sorunları çözmeye ve farklı işlevleri pekiştirmeye yardımcı olacaktır.

Mart 2020 tarihinde Citrix, Citrix SD-WAN 110 LTE-WIFI cihazını duyurdu. Bu cihaz, kompakt boyutu sayesinde küçük perakende mağazalarında, ufak şubelerde, ATM’lerde veya uzak bir çalışma alanının hızlıca kurulması için ciddi ekipman masrafları olmaksızın kullanılabilir.

Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için formu doldurabilirsiniz

https://tr.research.net/r/citrix_promos_apr2020_tu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.