Haberler

Apple Yeni Ürünlerini Tanıttı

Apple bu yıl düzenlemiş olduğu Spring Loaded etkinliği kapsamında birbirinden iddialı yeni ürünlerini tanıttı. Tanıtılan ürünler kapsamında; yıllardır merakla beklenen AirTag, yepyeni renk ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan iMac bilgisayarlar, M1 işlemcili 5. nesil iPad Pro ve mor renkli iPhone 12 serisi bulunuyor.

AirTag

Kaybolan eşyalarınızı kolaylıkla bulmanızı sağlayacak Apple AirTag

Uzun zamandır merakla beklenen Apple AirTag, Spring Loaded etkinliği ile ortaya çıktı. Oldukça küçük boyutu ile dikkat çeken AirTag eşyalarınızı kaybetmenizi veya çaldırmanızı engelliyor. Cihazın insanları takip edip edemeyeceği sorusu hemen herkesin aklına gelse de bunun söz konusu olmayacağı belirtildi. AirTag yalnızca eşyaları takip ederek iOS cihazlarda bulunan Bul uygulamasından eşyanızın yerini gösterebilmesinin yanı sıra sesli uyarı imkanı da sunuyor.

Bu küçük kahraman 30 Nisan‘dan itibaren sipariş edilebilecek. Cihazın satış fiyatı ise 299TL.

M1 İşlemcili 5. Nesil iPad Pro

M1 çipli 5. nesil Apple iPad Pro

M1 çip ile adeta dokunmatik bir MacBook Air‘e dönüşen yeni iPad Pro tanıtıldı. M1 çip ve 5G desteği ile CPU performansını 75 kat hızlandıran cihazda dilediğiniz gibi AR modelleme yapabilir, oyun oynayabilirsiniz. Liquid Retina XDR ekranın farklı boyutlarda kullanıcıya sunulduğu cihazda yeni aydınlatma teknolojisi dikkat çekiyor. 2 TB depolama alanına sahip olan cihaz thunderbolt teknolojisinden güç alıyor ve eşsiz pil ömrü ile gün boyu kullanım rahatlığı sağlıyor.

Yeni iPad Pro, 30 Nisan itibariyle satışa sunulacak. İki farklı ekran seçeneği ile kullanıcılara sunulacak tabletler 8.599 TL ve 11.999 TL‘lik fiyat etiketleri ile ön siparişe açılacak.

Yeni Renkleriyle Dikkat Çeken iMac 2021

Işıldayan Renkleriyle iMac 2021
Işıldayan Renkleriyle iMac 2021

Yeni iMac modellerinde en çok dikkat çeken değişim elbette renkleri ve tasarımları. 7 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulan iMac 2021 modellerinin özelliklerine kısaca göz atalım. M1 işlemcinin yer aldığı model bir önceki modele göre yaklaşık %85 oranında daha hızlı bir deneyim sunacak. 16 çekirdekli sinir motoru, bilgisayara 3 kat daha hızlı makine öğrenimi sağlayacak. Ayrıca 4.5K çözünürlüklü 24 inç ekran True Tone teknolojisine sahip.

Diğer ürünler gibi 30 Nisan’da satışa sunulacak iMac 2021 fiyatları ise çeşitli donanım özellikleri nedeniyle 14.499TL ile 18.899TL arasında değişiyor.

Kaynak

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu