Haberler

Apple, Bu Yılki Etkinliği İçin Tarihini Açıkladı

Apple Etkinlik
Apple’în bu yılki etkinliği 15 Eylülde

Apple, bu yıl merakla beklenen iPhone 12 serisini ve yeni Apple Watch‘u tanıtacağı yıllık etkinliği 15 Eylül’de yapacağını duyurdu.

Sanal etkinliğe devam

Resmi sitede paylaşılan etkinlik logosu, Apple logosunun döngüsel ve kıvrak yapıya sahip. Eylül etkinliği pandemi sebebiyle bu dönem Dünya Çapında Geliştirici Konferansı (WWDC) gibi sanal etkinlik olacak. Pasifik saatine göre 10:00’da başlayacak. Etkinlik Apple’ın web sitesinde canlı olarak yayınlanacak.

Etkinlik içeriğine gelince, geçen yıl yine Eylül ayı içerisinde iPhone 11 serisi piyasaya çıktı. Beklenen etkinlikte iPhone 12 serisi tanıtılacağı tahmin ediliyor. Covid-19 kapmasında yaşanan gecikmeler, tedarikçi sıkıntıları olmasına rağmen iPhone 12 için pek gecikme olmayacağını gösteriyor. Apple’ın finans şefi Luca Maestri, Temmuz ayında, “Geçen yıl Eylül ayında yeni iPhone satmaya başladık. Bu yıl, gecikme olmadan kısa sürede dağıtıma başlayacağız.” dedi.

Çözümpark ailesi olarak etkinlik öncesi ve sonrasında en güncel haberleri ve detayları sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın!

BONUS

Sizleri,, reform denilecek 2007 tarihine götürelim. Steve Jobs’un iPhone tanıtımını yaptığı sunumdan bir video.

İLGİLİ HABERLER

Yaşar YILMAZER

İnterneti, okumayı, üretmeyi, rakamları seven. Sistem uzmanı ve mali müşavir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.