Haberler

YouTube ve Turkcell’den Yeni İş Birliği!

Dünya’da en çok kullanılan sosyal medya platformlarından YouTube ve Türkiye’nin en büyük operatörlerinden Turkcell iş birliğine gidiyor. Şirketler yapılacak fırsatlar için şimdiden anlaşmalara başladı.

Geçtiğimiz günlerde YouTube farklı anlaşmalar ve haberlerle karşımıza çıkarak yaptıkları etkinlikleri artırmak istediklerine değinmişti. Bunun yanında Türkiye tarafına yönelmeye başlayan şirket, Turkcell tarafıyla bir anlaşma gerçekleştirerek Premium fırsatını ayrıcalıklı sunacağını açıkladı. Turkcell’in ayrıcalıklı dünyası olan Platinum müşterileri bundan sonra YouTube Premium özelliğini 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilecek.

Kampanyadan Yalnızca Abonelikleri Olmayanlar Faydalanabilecek

Detaylı olarak açıklamalar gerçekleştiren Turkcell ve YouTube, şu ifadeleri kullandı: “Turkcell, müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Şirket, YouTube ile yaptığı iş birliğiyle hem yeni hem de mevcut müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlarla beraber sınırlı bir süre için ücretsiz Premium aboneliği fırsatı sunuyor. Anlaşma kapsamında, Turkcell’liler, Premium’u 2 ay, Turkcell’in ayrıcalıklı dünyası Platinum müşterileri ise 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların, Platinum, GNÇ, Bizce, Paycell ve Turkcell uygulamalarından kendilerine özel sunulan teklifleri takip etmeleri yeterli olacak. Kampanyadan halihazırda Premium veya Music Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube Premium veya Google Play Müzik abonesi olmayan ve bu uygulamaların herhangi bir promosyonundan faydalanmamış Turkcell müşterileri yararlanabiliyor.’’ dedi.

Devamında ise Turkcell Segment Pazarlaması Direktörü Gökhan Aksu, ‘’Platform videolarını reklamsız olarak izleme, videoları arka planda istedikleri gibi oynatma ve sınırsız indirme avantajları sunan Premium müşterilerimiz arasında çok popüler. Turkcell olarak müşteri içgörülerine hitap eden bu gibi çözümlerle yaptığımız iş birliklerinin müşterilerimizi çok mutlu edeceğini düşünüyoruz. Müşterilerimizin bu ayrıcalıktan yararlanması için Platinum, GNÇ, Bizce, Paycell ve Turkcell uygulamalarından kendilerine özel sunulan teklifleri takip etmeleri yeterli.” sözlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu