Haberler

Xbox X Serisi Oyun Tanıtımı İçin Resmi Açıklama Geldi

23 Temmuz'da tanıtım yapılıyor.
Xbox X Serisi Oyunların Tanıtımı 23 Temmuz’da

Microsoft, Xbox X serisi oyunlarını 23 Temmuz’da TSİ ile saat 17:00’de gerçekleştirecek. Etkinlikte Halo Infinite dahil Xbox Oyun Stüdyoları tarafından yapılan oyunları göstermeyi planlıyor.

Hayranların merakla beklediği etkinlik elbette Halo‘dan daha fazla bilgi içerecek. Microsoft, oyun konsolunda yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Toplamda 15 oyun stüdyosu bulunan firma, oyun stüdyolarını da almaya devam ederek oyun kütüphanesini de genişletmeye çalışıyor. Microsoft ayrıca Fable markasının ürün yelpazesini USB şarj cihazlarını, taşınabilir hoparlörleri, kulaklıkları ve daha fazlasını kapsayacak şekilde genişletti. Şirketin çoklu eğlence araçlarına ağırlık verdiğini söyleyebiliriz. Microsoft, oyun stüdyolarından bazılarından yeni oyunlar ve Xbox X Serisi için optimize edilmiş oyunların olacağının ipucunu verdi.

İlgili Haberler

Etkinlik günü detaylı bilgi için bizleri takipte kalın.


Yaşar YILMAZER

İnterneti, okumayı, üretmeyi, rakamları seven. Sistem uzmanı ve mali müşavir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.