Anasayfa » Xbox X Serisi Oyun Tanıtımı İçin Resmi Açıklama Geldi

Makaleyi Paylaş

Haberler

Xbox X Serisi Oyun Tanıtımı İçin Resmi Açıklama Geldi

23 Temmuz'da tanıtım yapılıyor.
Xbox X Serisi Oyunların Tanıtımı 23 Temmuz’da

Microsoft, Xbox X serisi oyunlarını 23 Temmuz’da TSİ ile saat 17:00’de gerçekleştirecek. Etkinlikte Halo Infinite dahil Xbox Oyun Stüdyoları tarafından yapılan oyunları göstermeyi planlıyor.

https://twitter.com/Xbox/status/1280139454796009477

Hayranların merakla beklediği etkinlik elbette Halo‘dan daha fazla bilgi içerecek. Microsoft, oyun konsolunda yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Toplamda 15 oyun stüdyosu bulunan firma, oyun stüdyolarını da almaya devam ederek oyun kütüphanesini de genişletmeye çalışıyor. Microsoft ayrıca Fable markasının ürün yelpazesini USB şarj cihazlarını, taşınabilir hoparlörleri, kulaklıkları ve daha fazlasını kapsayacak şekilde genişletti. Şirketin çoklu eğlence araçlarına ağırlık verdiğini söyleyebiliriz. Microsoft, oyun stüdyolarından bazılarından yeni oyunlar ve Xbox X Serisi için optimize edilmiş oyunların olacağının ipucunu verdi.

İlgili Haberler

Etkinlik günü detaylı bilgi için bizleri takipte kalın.Makaleyi Paylaş

sistem uzmanı, mali müşavir, işletme müdürü. İnterneti,okumayı,üretmeyi ve paylaşmayı seven

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>