Haberler

Sony PS5 İçin Özel Oyunları Bu Akşam Tanıtılıyor

Özel oyunlarının tanıtımı yapılacağı etkinlik merakla bekleniyor
Sony PS5 için hazırlanan özel oyunlarının tanıtımını yapacak.

Sony PS5 için özel oyunlar, 11 Haziran Perşembe günü saat 23:00’da YouTube ve Twitch üzerinden canlı olarak sunulacak.

Sony, bu yılın sonunda piyasaya sürüleceği tahmin edilen Playstation 5 için detaylı bilgi aktarmaz iken konsola özel gelişmiş oyunların tanıtımını yapacak. Sadece Playstation 5 için desteklenen oyunlar, donanımın çok güçlü olduğunu ve benzersiz bir oyun deneyimi sunacağı söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde planana etkinliğin, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşanan siyahilere karşı ırkçılık eylemlerinden dolayı ertelendiğini paylaşmıştık. Nihayet merakla beklenen oyun konsolunun 11 Haziran Perşembe saat 23:00 TSİ ile canlı yayın olarak tanıtımı yapılacak.

Sony Playstatin 5 için daha önce yaptığımız haberler;

Sony, etkinlikte ağırlıklı olarak Playstation 5 için özel geliştirilmiş oyunların merkezinde olacağını vurguluyor. Şimdilik sadece DualSense oyun kumandası hakkında bilgi paylaşıldığı için meraklıları konsol hakkında bilgi paylaşılacağı beklentisi içerisinde. Etkinlikte muhteşem ses efektleri kullanacağını söyleyen Sony, izlerken kulaklık takmamızı öneriyor. Yaklaşık bir saat sürecek etkinlik 4K/60 fps kalitesinde YouTube kalanından yada canlı yayın başladığında aşağıda gömülü YouTube ekranından izleyebilirsiniz.

Sony Playstation 5 Yeni ve Özel Oyunları İçin Tanıtımı Canlı Yayında

https://www.youtube.com/watch?v=ujOHQraFrUE

Etkinliğin saatinin değişebileceği ihtimalini göze alarak kaçırmamak için Youtube kanalından hatırlatıcı ekleyebilirsiniz.

Yaşar YILMAZER

İnterneti, okumayı, üretmeyi, rakamları seven. Sistem uzmanı ve mali müşavir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu