Haberler

Veeam S3 Bulut Depolama Çözümü

Veeam S3 Bulut Depolama Çözümü, FixCloud tarafından 100% Yerli Ar-Ge ile geliştirilen S3 Uyumlu Nesne Depolama (S3 Compatible Object Storage) teknolojisini kullanan “bulut tabanlı veri yedekleme & depolama” hizmetidir.
Veeam Backup and Replication‘a (VBR) entegre olarak kullanılan bu disk alanı, işletmeler için bulut tabanlı yedekleme çözümünü hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlar. Özellikle KVKK kapsamında verilerini yurt dışına çıkarmak istemeyen ancak bulut depolama teknolojilerinin esnekliğine, hız ve güvenliğine ihtiyaç duyan işletmeler için uygun bir çözümdür.
Bu web seminerimizde Veeam Backup and Replication v10 ‘un yeni özelliklerinden Immutable ‘yi kullanarak ve ek bir yazılım gerektirmeden 3-2-1 kuralına uygun sunucu yedeklerinin bir kopyasını bulutta saklanmasını detaylandıracağız.
Son dönemde artan fidye yazılımları ve siber saldırılara karşı en etkin veri koruması nasıl sağlanır? Uygulamalı olarak inceleyeceğiz bu web seminerine sizleri de bekliyoruz.

Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.

https://us02web.zoom.us/webinar/register/6016049901783/WN_UDyuJ4LgReaTw7vrvWi_fA

Canlı Yayın

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.