Haberler

Teknolojinin Nabzı IT Forum ile İstanbul’ da Atacak!

3 Mart 2020 tarihinde Fairmont Quasar Hotel, İstanbul da bu sene ikincisini gerçekleşecek IT Forum Turkey etkinliği 20+ ülkeden Konuşmacı, Sponsor ve Katılımcıları ile Türkiye’nin en uluslararası Teknoloji etkinliği olmaya aday gösteriliyor.

Etkinlikte “CxO’ların gözünden Dijital Dönüşüm”, Büyük Veri ve Raporlama, Siber Güvenlik, Akıllı Şehirler, 5G, Mobilite, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, Endüstriyel Akıllı Üretim, Müşteri Deneyimi Yönetimi, Dijital Kültür, Yeni İş Modelleri, Son Teknoloji Deneyimleri, Vaka Çalışmaları gibi konular ele alınacaktır.

Katılımcı profili, %45 Direktör ve üzeri olacak şekilde, Belediyeler, Üniversiteler, İlgili Kamu Kurum ve Kuruluşları, Teknoloji Sağlayıcı firmalar, Son Kullanıcı firmalar, Operatörler, Bankalar, Sigorta Şirketleri, Perakende, Enerji, Sağlık, Eğitim, Otomotiv, Turizm, Tarım sektör temsilcileri, Veri Bilimciler, İş Analistleri, Medya Temsilcilerinden oluşmaktadır.

Konuşmacılardan bazıları;

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Emre Öğütcen, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı

İstanbul Ticaret Odası, Ethem Topgül, CIO

sahibinden.com, Burak, Ertaş, CEO

Linkedln, Alexandra, Galviz, LinkedIn Top Voice UK 2017 & 2018

International SOS, Sajjad Ahmed, CIO

Turkish-German Chamber of Commerce and Industry, Aleksandar, Medjedovic, İcra Kurulu Üyesi

Kariyer.net, Mert Hekimci, CTO

Brightstar Corp., Michael Terry, CIO

University of East London, Umaima Haider, Araştırma Görevlisi

Konuşmacıların tamamını incelemek, onaylı Sponsorları görmek ve daha birçok bilgi için web siteyi inceleyebilirsiniz; www.itforumturkey.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.