Haberler

Shazam’dan Ücretsiz Apple Music Üyeliği!

Apple Music Apple kullanıcıları için oldukça kullanışlı bir müzik ve podcast kütüphanesi. Kısa bir süre önce Apple tarafından satın alınarak Apple Music’e entegre edilen Shazam müzik dinleyen kullanıcılara oldukça uzun süreli bir Apple Müzik üyeliğini ücretsiz olarak sunuyor.

Önceki dönemlerde Apple Müzik kullanmamış kullanıcılar için geçerli olan kampanya, aktivasyonunu yeni gerçekleştiren kullanıcılar için tam 5 ay ücretsiz üyelik imkanı sağlıyor.

Shazam’dan 5 aya kadar ücretsiz Apple Music üyeliği

Ücretsiz Apple Music Üyeliği Nasıl Alınır?

Bu teklifi değerlendirmek için iPhone veya iPad’inize Shazam uygulamasını indirerek, Shazam simgesi ile programa yeni bir şarkı tanımlayın. Parçayı Apple Müzik’te çal seçeneğini seçin. Sonraki adımda bu eşsiz teklifi görüntüleyerek dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. 5 aylık süreçte hiçbir ücrete tabi tutulmadan kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Ancak daha önceden Apple Müzik’te aktivasyonu gerçekleştirilmiş bir hesaptan kampanyadan yararlanmaya çalıştığınız takdirde, belirtilenden daha kısa bir süre ile sınırlandırılabilirsiniz.

Ayrıca aboneliğinizi başlattığınız tarihten sonra istediğiniz farklı bir tarihte üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Shazam tarafından sunulan teklif 17 Ocak 2021‘e kadar geçerli.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaynak: appleinsider.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu