Haberler

Samsung’un Yeni Galaxy S21 Serisi Sızdı

Apple müşterilerine çeşitlilik sunmak amacıyla dört adet iPhone 12 modelinin lansmanını yapmıştı. Buna cevap olarak da Samsung yeni S serisi amiral gemisini (Galaxy S30 veya Galaxy S21) en yakın ocak ayında piyasaya sürebilir.

Onleaks’in sızıntıları sayesinde hem Ultra hem de Ultra olmayan versiyonlarına ilk kez göz atma şansına eriştik. Onleaks’in yayınladığı üç boyutlu modellemeler Galaxy S21’in 6.2”lik bir ekranı, ön tarafında da bir delik kamerası olduğunu gösteriyor.

Telefonun arka tarafında ise üç kamera olabilir ama ama sensör hakkında henüz ayrıntılara sahip değiliz.

Onleaks normal Galaxy S21’in yanı sıra, 6.9”lik ekranıyla premium Galaxy S21 Ultra modellemesini de gösterdi. Galaxy S21 Ultra da tıpkı normal S21 gibi delik kameraya sahip olacak.

Ultra’nın arkasında Galaxy S21’in aksine dört adet kamera bulunuyor olabilir. Fakat telefonun sıkça dedikodusu yapıldığı gibi S-pen kaleme sahip olup olmayacağı henüz belli değil.

Hem Onleaks hem de Android Central bu telefonların öncüllerinin normalde çıkış yaptığı aylardan oldukça önde, ocak ayında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Firma genelde telefonlarını şubat ya da mart aylarında piyasaya sürüyordu. Görünüşe bakılırsa Samsung yepyeni amiral gemisinin çıkışını erkene alarak Apple’a yetişmek istiyor.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.