Haberler

Samsung ve Starbucks Harika Ortaklığıyla Gündeme Geliyor

Samsung ve Starbucks arasındaki yeni ortaklık anlaşmasında eşsiz ürünlerin tanıtılacağı açıklandı. Ürünlerin içerisinde olan Galaxy Buds 2, S22 Ultra, Galaxy S22 ve S22 Plus kılıfları yakın zamanda piyasaya sunulacak.

İnsanların vakit geçirirken harika zamanlar yaşadığı teknolojik ürünler bulunmaktadır. Bu zamanların kalitesini artıran Samsung, harika bir ortaklıkla gündeme geliyor. Kahveleri sevilerek tüketilen Starbucks ile anlaşan teknoloji devi, bir ortaklığa giderek harika ürünlere ev sahipliği yapacak.

Yeni yayınlanan bilgilere göre Samsung tarafında bulunan cihazlara özel bir kılıf üretim düşüncesi bulunmaktaydı. Bu kılıfları daha sade ve şık olarak üretmek isteyen şirket, Starbucks ile bir anlaşma gerçekleştirdi. Özellikle bu ürünlerin öncelikle kılıflardan olacağı ve ilerleyen zamanlarda bambaşka alanlara geçileceği düşünülüyor. Kılıflar ise belirli ürünlere yayınlanarak başlanılacak. Öncelik olarak belirlenen cihazlar şu şekilde; Galaxy Buds 2, S22 Ultra, Galaxy S22 ve S22 Plus.

İlk olarak Güney Kore’de yayınlanacak!

Samsung, Starbucks ile birlikte yürüttüğü bu ortaklığı Dünya’ya sunmak istiyor. Tanıtım aşamasından sonra eşsiz ürünleri göstermesi bütün insanları heyecanlandırsa da ilk olarak Güney Kore’de yayınlanayacağı söylendi. Gelecek zamanlarda ise herkese açık bir şekilde satış işlemleri gerçekleşmeye başlayacak. Sosyal medya tarafında yapılan paylaşımlarda Samsung ürünlerinin üzerinde Starbucks logosu ön planda bırakıldığı görülüyor. Canlı ve sade renkler tercih edilerek de göze hitap eden bir tasarım yapılmış.

Sınırlı sayıda üretimi gerçekleşecek olan kılıflarda yeşil ve beyaz renginin daha fazla kullanıldığını görüyoruz. Tasarımların açıklaması yapılırken en fazla beğenilen kılıf ise Galaxy Buds 2 oldu. Bunun nedenine bakıldığında kahve fincanına benzeyen bir şeklinin olması Starbucks ile daha içli olduğunu göstermekte. Özenli bir çalışma gösteren Samsung ve Starbucks, kılıf konusunda yeni bir dönem başlattı. Daha yaratıcı kılıflarda çalışma içinde yer alırken elbette geleneksel Starbucks logolarının olduğu tasarımlarda bulunmakta.   

Özel tasarımlara erişebilme konusunda kullanıcılarına kolaylık sağlayan markalar belirli sayıda satış gerçekleştirecek. Bunun yanında tamamen çevreye duyarlı olan malzemelerin kullanıldığı da tanıtım sırasında söylendi. Starbucks’ın yeni ortaklığı herkes tarafından fazlasıyla beğenildiği gibi farklı alanlarda da ortaklıklar gerçekleştirebileceği bu durum sayesinde söz konusu oldu.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ikisi de kan kaybediyor gwliba 🙂 satış taktikleri geliştiriyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu