Haberler

Netflix, Bazı İçerikleri Üye Olmayan Kullanıcıların Hizmetine Sunuyor

Netflix, Stranger Things, Murder Mystery, Élite, Boss Baby: Back in Business, Bird Box, When They See Us, Love Is Blind, The Two Popes, Our Planet ve Grace dahil olmak üzere birçok orijinal dizi ve filme sınırlı ücretsiz erişim sunuyor. Netflix’in aylık aboneliğe değip değmeyeceğini kendiniz deneyerek görebilirsiniz. Ücretsiz erişimle, seçili dizi ve filmleri tüm dil seçenekleriyle izleyebileceksiniz. Ancak diziler için yalnızca ilk sezonun ilk bölümü mevcut. Ve bu uygulamadan yararlanmak için bir Netflix hesabına ihtiyacınız olmayacak.

Netflix , Gadgets 360’a yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeni üyeleri çekmek ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı pazarlama promosyonlarına bakıyoruz.” Belirli Netflix orijinal içeriklere ücretsiz erişim, dünya genelinde netflix.com/watch-free adresinde mevcuttur . Bu uygulama sadece Windows ile Mac bilgisayarlarında ve android cihazlarda bulunuyor. Akıllı Tv’ler ve ios işletim sisteminde bu uygulama desteklenmiyor.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.