Anasayfa » Netflix, Bazı İçerikleri Üye Olmayan Kullanıcıların Hizmetine Sunuyor

Makaleyi Paylaş

Haberler

Netflix, Bazı İçerikleri Üye Olmayan Kullanıcıların Hizmetine Sunuyor

Netflix, Stranger Things, Murder Mystery, Élite, Boss Baby: Back in Business, Bird Box, When They See Us, Love Is Blind, The Two Popes, Our Planet ve Grace dahil olmak üzere birçok orijinal dizi ve filme sınırlı ücretsiz erişim sunuyor. Netflix’in aylık aboneliğe değip değmeyeceğini kendiniz deneyerek görebilirsiniz. Ücretsiz erişimle, seçili dizi ve filmleri tüm dil seçenekleriyle izleyebileceksiniz. Ancak diziler için yalnızca ilk sezonun ilk bölümü mevcut. Ve bu uygulamadan yararlanmak için bir Netflix hesabına ihtiyacınız olmayacak.

Netflix , Gadgets 360’a yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeni üyeleri çekmek ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı pazarlama promosyonlarına bakıyoruz.” Belirli Netflix orijinal içeriklere ücretsiz erişim, dünya genelinde netflix.com/watch-free adresinde mevcuttur . Bu uygulama sadece Windows ile Mac bilgisayarlarında ve android cihazlarda bulunuyor. Akıllı Tv’ler ve ios işletim sisteminde bu uygulama desteklenmiyor.

Kaynak

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>