Haberler

Microsoft PowerPoint Aracına Akıllı Sunum Yardımcısı Ekledi – Presenter Coach

Malum sunum yapmak her zaman pek çok insan için korkulu bir rüyadır. Özellikle bu işlerde yeniyseniz veya çok sık sunum yapmıyor iseniz ilk sunumlarınızda bir hayli zorlanabilirsiniz. Veya sürekli sunum yapıyor olsanız bile sunumlarınızı mükemmelleştirmek, ya da süre, kitle ve benzeri değişken etkenlere göre kısa sürede güncellemek için etkin bir yardımcı her zaman çok kıymetlidir. Microsoft tam bu noktada PowerPoint ürünü için inanılmaz güzel bir özellik ekledi. “Presenter Coach” olarak isimlendirilen bu dijital yardımcı aynı zamanda yapay zekayı kullanarak size sunumunuzun mükemmelleşmesi için yardımcı olabildiği gibi toplam sunum kalitenizi de her değişiklikten sonra düzgün bir şekilde ölçeklendirip sizin ile paylaşabiliyor. Özellikle milyonlarca kişinin ve içeriğin farklı olduğu bu alanda yapay zekanın gerçekten iyi kullanılması sayesinde şablon veya klasik önerilen yapan bir yardımcıdan çok gerçekten sunumunuzu anlayıp ona göre yorumlar yapabildiğini göreceksiniz.

Aslında ürünün videosu pek çok şeyi özetliyor

Kaynak

https://www.theverge.com/2019/6/18/18683351/microsoft-powerpoint-presenter-coach-monitoring-feature?_lrsc=7335d025-c00c-48ae-aeda-14a13d92b48c

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu