Haberler

iPad 10’un İlginç Tasarımı Yayınlandı!

Apple’ın en sevilen ürünlerinden bir tanesi olan iPad, yeni piyasaya sunacağı 10. Nesil iPad’in görüntülerini yayınladı. Tablet bu sefer olduğundan daha modern bir görünümde.

iPad, Apple şirketi tarafından ilk olarak 2010 yılı içerisinde tanıtılan ve insanların kullanım olanağı açısından çok sevdiği bir cihazdır. Cihaz modern bir tablet görünümünde olarak bütün işlerinizde kolaylıklar sağlıyor. 10. Nesil modelini sonbaharda tanıtmayı planlayan şirket, cihazın render görüntülerini yayınlayarak herkesi heyecanlandırmayı başardı!

Apple, modern tablet üretme konusunda rakiplerine göre yine oldukça hızlı ilerliyor. iPad için devamlı olarak çalışmalar gerçekleştiren şirket, yeni çıkarmayı planladığı cihazında Ana Ekran tuşundan tekrardan vazgeçmeyeceğini gösterdi. Bunun yanı sıra olduğundan daha da farklı bir tasarıma giderek kamera kısmına modern görünüm yaratıldığını görüyoruz. Son çıkarılması planlanan iPhone modelindeki kamerayla eş bir görüntü izlendiği rahatlıkla fark edilebiliyor.

iPad 10 İçin Fiyat 399 Dolardan Başlayacak

Cihazın görünümü incelediği zaman her zamanki gibi ana ekran tuşunun yer aldığını görüyoruz. Bu kısımda parmak izi özelliğinden vazgeçmeyecek olan şirket, farklı seçeneklerinde geleceğinden söz etmişti. Bunun yanı sıra görünüm olarak köşeleri yuvarlak ve oldukça yumuşak bir biçimde elde edilmiş. Donanım özelliği tarafında 10.5 inç ekran geleceği beklenirken Apple A14 İşlemcinin yer alacağı belirtildi. Fiyat olarak ise cihaz başlangıcı 399 Dolardan başlayıp özelliğe göre değişiklik gösterecek.

Apple 10. Nesil yayınlayacağı iPad için kalite ve yeni nesil sistemleri kullanmaktan vazgeçmediği görülüyor. 10. Nesil iPad için detaylar netleşmeye devam ederken render görüntüleri beklenmeyen bir anda sızdırıldı. Şirketin benimsediği politikalar nedeniyle uzun bir süre daha beklenilmesi gerekildiği düşünülmekteydi fakat görüntüler oldukça hızlı yayınlandı. Sonbahar ayları içerisinde yayınlanacak iPad, öncelikli olarak ABD bölgesinde, sonrasında ise bütün Dünya’ya satışa sunulacak.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu