Haberler

Huawei Watch GT3 Pro 2022 Özellikleri Belli Oldu

Huawei’nin yeni model akıllı saati Watch GT3 Pro 2022’nin satışı önümüzdeki ay içinde başlayacak. 27 Temmuz’da bir lansman düzenleyecek olan firma, bugün Watch GT3 Pro için bir tanıtım içeriği paylaştı.

Huawei Watch Gt3 Pro

ABD ambargosu sonrası yoğunlukla giyilebilir teknoloji ürünlerine ve bilgisayarlara yönelen Huawei, yeni akıllı saati Huawei Watch GT3 Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önceki GT2, GT3 ve GT3 Pro modelleriyle kullanıcılarından olumlu not alan firmanın yeni ürünü merakla bekleniyordu. Özellikle 2 haftayı aşkın şarj süresi, hızlı eşleşme, sesli konuşma gibi özelliklerle donatılan modeller uygun fiyatla da birleşince kullanıcıların tercihi haline geldi. Firma yeni model olan Huawei Watch GT3 Pro 2022 için bugün bir tanıtım yayınladı.

Huawei Watch GT3 Pro 2022 özellikleri

Huawei tarafından paylaşılan Watch GT3 Pro 2022 görseli

Huawei Watch GT3 Pro 2022 modeli, önceki sürümlerle benzer şekilde uzun bir şarj süresine sahip olacak. %100 batarya ile ortalama 14 gün kullanım süresi sunacak ürün şık tasarımı ile de öne çıkıyor. Huawei, bu modele kendi geliştirdiği bir GPS ve navigasyon sistemini entegre etmiş. Yeni modelde kullanıcılar tarafından en çok merak edilen yeniliklerse sağlık uygulamaları. Huawei Sağlık uygulaması ile entegre şekilde çalışan ürün önceki sürümlerde yer alan kalp atış hızı, oksijen seviyesi gibi özelliklerin yanı sıra yeni bir özelliğe sahip olacak. 2022 model Watch GT3 Pro EKG özelliğini de destekleyecek.

Huawe’nin yeni akıllı saati Watch GT3 Pro’yu 27 Temmuz’da düzenleyeceği lansmanda resmi olarak tanıtması bekleniyor. Ağustos ayı içerisinde de ülkemizde satışa girmesi beklenen ürün 4.000 TL civarında bir fiyata sahip olacak. Huawei lansmanda ayrıca yeni işletim sistemi HarmonyOS 3.0, akıllı telefonu Enjoy 50 Pro ve MatePad 2022 Pro tablet serisini de tanıtacak.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu