Haberler

Huawei Docs, Microsoft ve Google’a Rakip Oluyor!

Huawei Microsoft Office, Google Dokümanlar gibi dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan ofis yazılımlarına rakip olacak Huawei Docs ‘u duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde kendi arama motorunu ve navigasyon servisini de tanıtan şirket iddialı uygulamalarına bir yenisini daha ekledi.

Huawei Docs Birçok Dosya Formatına Erişim Sağlıyor
Huawei Docs Birçok Dosya Formatına Erişim Sağlıyor

Huawei’nin geliştirdiği yeni ofis çözümü Docs, PDF görüntüleyici, sunum düzenleyici ve elektronik tablo işlemlerini yapabilmenizi sağlayacak. DOC, PPT ve PDF dahil olmak üzere 50’den fazla formatı destekleyecek yeni ofis paketi MS Office ve Google Docs’un sıkı rakibi olabilir.

Huawei Mobile Services Twitter hesabından duyurulan yeni uygulama dikkat çekti. 50’den fazla belge biçimini destekleyen uygulama Word, Excel ve PowerPoint dosyaları ile de uyumlu olacak. Ayrıca uygulama hem çevrimiçi hem de çevrimdışı düzenleme yapmanızı sağlarken, Huawei Drive’ın çoklu cihaz dosya senkronizasyonu yeteneklerini kullanacak.

Akıllı çözümleri ile kısa zamanda büyük işler başaran firma, Google lisansının elinden alınması ile birlikte ABD’ye karşın teknolojik bağımsızlık için elinden geleni yapıyor. Kendi çözümleri, uygulama galerisi ile kullanıcıların takdirini toplayan Huawei yeni uygulaması Docs ile epey başarı sağlayacağa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaynak

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.